Pierwsza reklama Orange Warsaw Festival 2013

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

pierwsza-reklama-orange-warsaw-festival-2013Beyonce, Fatboy Slim, Cypress Hill i The Offspring to tegoroczne, wiekie gwiazdy Orange Warsaw Festival 2013. Przypomnijmy, że wydarzenie będzie miało miejsce w dniach od 25 do 26 maja bieżącego roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Choć do tego koncertu pozostały jeszcze niecałe dwa miesiące to już są prowadzone działania promocyjne.

Pomarańczowy operator właśnie opublikował pierwszą reklamę Orange Warsaw Festival 2013. Trzeba przyznać, że spot prezentuje się całkiem nieźle. Zapewne dokładnie to samo będzie można powiedzieć o samych wrażeniach z koncertu po jego zakończeniu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak znani artyści praktycznie są gwarancją sukcesu. Swoją drogą to przy okazji tego festiwalu nie brakuje krytycznych opinii względem sieci komórkowej Orange. Przeciwnicy zarzucają Polskiej Telefonii Komórkowej wydawanie pieniędzy nie tam gdzie trzeba oraz znacznie pogorszenie samej oferty produktowej (o masowych zwolnieniach w strukturze spółki już nie wspominając). Akurat z tym ostatnim argumentem trudno się nie zgodzić. Wystarczy tylko spojrzeć na niedawne, masowe wyłączenie wielu świetnych promocji. Orange taki zabieg sprytnie tłumaczył optymalizacją procesów biznesowych.

(fot. Orange/My mobile studio)

REKLAMA ORANGE WARSAW FESTIVAL 2013

Przygotowane przez

jest autorem 12346 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt