Angry Birds Stella to nowa propozycja Rovio

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

angry-birds-stella-to-nowa-propozycja-rovio

Rovio Mobile nie zwalnia tempa po ostatniej premierze zupełnie nowego tytułu w postaci wyścigowej gry Angry Birds Go. Jedni krytykują ją za zbyt duże odejście od głównej fabuły. Jeszcze inni zachwalają fińskie studio za różnorodność. To jednak nie koniec. Rovio zapowiada kolejną część serii Wściekłych Ptaków. Tajemnicze komunikaty już pojawiły się na jego oficjalnych profilach w portalach społecznościowych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Angry Birds Stella, tak będzie się nazywała nadchodząca część kultowej w świecie mobilnym sagi. Ponadto została przygotowana specjalna podstrona (właściwie to subdomena) z tej okazji. Znajdziemy ją pod adresem www.stella.angrybirds.com. Na chwilę obecną niewiele wiadomo, co tak naprawdę otrzymamy za produkt. Z jednej strony może to być nowa gra. Równie dobrze też film animowany. Całość opatrzona jest tylko komunikatem odnoszącym się do przyjaźni.

Jest już w portfolio Rovio Mobile pozycja Angry Birds Friends. Być może premierę będzie miała gra z dużym naciskiem na tryb wieloosobowej rozgrywki przez sieć Internet. Multiplayer w takiej formie sprawdza się znakomicie. Rovio będzie musiało wykazać się teraz pomysłem dużo bardziej innowacyjnym niż klasyczne strzelanie z procy. Na koniec w formie ciekawostki prezentujemy poniżej teledysk zespołu Highland o nieco powiązanym tytule Bella Stella. Ponadto różowy ptak z Angry Birds też nosił nazwę Stella.

(fot. Rovio/My mobile studio)

HIGHLAND – BELLA STELLA

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt