T-Mobile potraja doładowania wybranym klientom [aktualizacja]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

t-mobile-potraja-doladowania-wybranym-klientomT-Mobile znowu potraja doładowania tylko wybranym klientom swojej sieci. Celowo użyliśmy tutaj tego określenia, ponieważ w połowie grudnia minionego roku mieliśmy dokładnie to samo. Ci szczęśliwcy, którzy otrzymali specjalnego SMSa od operatora mogą skorzystać z promocji na podobnych zasadach jak to było wcześniej.

Najpierw wysyłamy wiadomość tekstową z naszą zgodą o treści TAK na bezpłatny numer 80404. Później po otrzymaniu potwierdzenia wykonujemy dwa doładowania kwotą minimum 25 PLN (maksimum to 500 PLN) w przeciągu 5 dni. Drugie zasilenie zostanie nam potrojone. Niestety przyznane złotówki możemy później wykorzystać wyłącznie na usługi w T-Mobile. Szkoda, że różowy operator nie poszedł śladem walentynkowej i nie tylko promocji w Play, gdzie bonus był dostępny do każdego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Na pocieszenie zaś możemy dodać, że pakiet złotówek do T-Mobile ważny jest znacznie dłużej niż tylko 30 dni. Termin mamy nałożony aż do 1 maja 2013 roku. Tym samym nie będziemy musieli się z niczym śpieszyć w obawie przed utratą środków. Ich stan sprawdzimy za pomocą krótkiego kodu *103*4#. Na koniec w formie ciekawostki musimy jeszcze wspomnieć o jednej rzeczy. Promocja T-Mobile jest dostępna wyłącznie dla bardziej aktywnych użytkowników. Klienci rzadziej wykonujący zasilenia konta (chociażby w ramach jej rocznej ważności tej płatnej 3 PLN miesięcznie, którą będziemy mogli łączyć chociażby z ofertami taka jak ta) nie mają co liczyć na taki gest ze strony telkoma. W sumie nie powinniśmy się dziwić, ponieważ jest to biznes jak każdy inny. T-Mobile rozdaje także specjalne pakiety 3 w 1 dla swoich użytkowników. Dla przykładu w cenie 19,50 PLN możemy otrzymać 150 minut w sieci i na stacjonarne, 30 minut na rozmowy w Unii Europejskiej oraz 100 MB pakietu danych.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

4 komentarze do “T-Mobile potraja doładowania wybranym klientom [aktualizacja]”

 1. Grzesiek Odpowiedz

  Wykorzystać przyznane środki do 01 03 2013 i się nie spieszyć. Niemożliwe. 

 2. pakierhakierxd Odpowiedz

  T-Mobile robi się co raz gorsze,nie dość że dla wybranych klientów to tylko do T-Mobile,kiedyś pamiętam że było dla wszystkich i do wszystkich.

 3. Savio Odpowiedz

  Do 1 maja jak coś 🙂 i no spory bonus jeśli ktoś komunikuje się tylko z własną siecią, bo ten bonus jest przyznawany tylko do T-Mobile.

 4. Kamil Odpowiedz

  Dokładnie tak 1 maja, wszystkie błędy zostały przed momentem poprawione w serwisie My mobile 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt