Walentynkowa promocja doładowań w Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

walentynkowa-promocja-doladowan-w-playSieć komórkowa Play z okazji Walentynek, podobnie jak ostatnio operator Lycamobile przygotowała promocję tylko w tym jednym dniu związaną z zasileniem konta. I tak każde doładowanie sumą z przedziału 5-10 PLN będzie premiowane 15% bonusem. Z kolei zasilenie kwotą 11-50 PLN zostanie nagrodzone 50% dodatkiem.

Najlepszy wariant jednak występuje w sytuacji wykonania doładowania powyżej 51 PLN, ponieważ wtedy zyskujemy aż 75% więcej. Przyznane środki bonusowe mają ważność 30 dni (zostaną one nam dostarczone w czasie najpóźniej 24 godzin) i tradycyjnie jak to w Play możemy je wykorzystać do wszystkich sieci komórkowych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Musimy tylko skorzystać w tym celu z witryny www.doladowania.play.pl lub specjalnej aplikacji na Facebooku znajdującej na www.facebook.com/Play/app_308066635924832. Na ten dzień automatyczne wygaszane są wszystkie inne promocje standardowe związane z doładowaniami w Play jak chociażby 15% ekstra. Stan bonusu w każdej chwili możemy sprawdzić krótkim kodem *101#. Oferta przygotowana jest dla wszystkich klientów Pre-paid P4. Zaliczamy do nich taryfy Play Lubię to (darmowy Internet), Play Na kartę (zawsze rozmowy za 0 PLN w sieci), Play na kartę Rok ważności konta, a nawet Red Bull Mobile na kartę. Trzeba przyznać, że promocja fioletowego operatora jest strzałem w dziesiątkę.

(fot. Play/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “Walentynkowa promocja doładowań w Play”

  1. Banan Odpowiedz

    Chciałem czekać na jakąś promocję doładowania ale żadna data mi nie przychodziła do głowy i doładowałem ostatnio za 50 zł, a teraz od 51 zł jest 75% więcej. Eh… =|

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt