Dioda myLED jest naprawdę ciekawym pomysłem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

W serwisie KickStarter pojawił się kolejny bardzo ciekawy pomysł. Niestety dużo gorzej jest jednak z jego wykonaniem. Projekt nosi nazwę myLED. Jest to nic innego jak dioda powiadomień. Choć inne witryny bardzo mocno skrytykowały tę ideę to My mobile ją wręcz pochwala. Nie każdy smartfon przecież posiada taką przydatną funkcję.

Wystarczy tylko wymienić kilka słuchawek Samsunga jak chociażby Galaxy Pro. Fabryczne diody powiadomień możemy spotkać zwłaszcza w smartfonach marki HTC. Projekt myLED cechuje jednak pewna innowacja. Diodę podpinamy do złączą audio, czyli mini-jack. Dzięki temu wiele telefonów zyska nową możliwość.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście w tym miejscu pojawiają się głosy krytyki, że nie będziemy mogli skorzystać ze słuchania muzyki. Jest to oczywiście prawda, ale zawsze przecież po zakończonej rozrywce audio możemy wypiąć słuchawki, a w ich miejsce zainstalować innowacyjną diodę myLED. Druga negatywna sprawa to jej zbyt wypukły wygląd. Szkoda, że konstruktorzy nie pomyśleli o płaskim designie na wzór wielu popularnych łącz Bluetooth służących do wymiany transmisji danych między smartfonem i komputerem. Dzięki temu sprawowałby on większe wrażenie ukrycia. Niska cena diody myLED może spowodować jej spory sukces na rynku, o ile oczywiście projekt zostanie zakwalifikowany do masowej produkcji.

(fot. KickStarter/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt