Bransoletka Embrace+ z powiadomieniami LED

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

bransoletka-embrace-plus-z-powiadomieniami-ledW witrynie finansującej ciekawe projekty technologiczne znowu pojawił się niezwykle interesujący produkt. Tym razem jest nim bransoletka o nazwie Embrace+. Jej głównym zdaniem jest informowanie użytkownika dzięki powiadomieniom świetlnym LED o nowych zdarzeniach mających miejsce w telefonie komórkowym. Rozwiązanie w pewnym stopniu przypomina wcześniej opisywaną w naszym serwisie diodę myLED.

Wachlarz możliwości przemawia jednak na korzyść bransoletki Embrace+. Wszystko dlatego, że w niej możemy sobie dowolnie konfigurować kolor powiadomienia świetlnego LED dla wybranych zdarzeń. Dla przykładu słabą baterię będzie oznaczała barwa czerwona, zdarzenie z Facebooka – niebieski, nieodebrane połączenie – zielony i nieodczytaną wiadomość SMS/Email – żółta.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To wszystko dodatkowo będzie możliwe bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni dzięki specjalnym aplikacjom na smartfony z systemem operacyjnym Android czy iOS od Apple. Rozwiązanie w pewien sposób przypomina nam zegarek o nazwie I’m Watch zaprezentowany przeszło rok temu. Później pomysł podchwycił koncern Sony i wprowadził produkt o nazwie SmartWatch z funkcją Bluetooth niezbędną do sterowania smartfonem. Embrace+ oczywiście również komunikuje się z telefonem za pośrednictwem tej bezprzewodowej technologii transmisji danych. Produkt jest dostępny w cenie około 155 PLN. Do tego należy jeszcze doliczyć koszty przesyłki w wysokości 32 PLN. W sumie zatem wychodzi nam kwota zbliżona do 200 PLN. Jest ona i tak bardziej atrakcyjna od zegarka Sony SmartWatch w cenie 399 PLN, mimo że ten jest zdecydowanie bardziej zaawansowany.

(fot. KickStarter/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Bransoletka Embrace+ z powiadomieniami LED”

  1. Banan Odpowiedz

    Super gadżet ale chyba w starciu z zegarkiem cenowo nie ma szans, bo zegarek ma znacznie większe możliwości.

  2. Kamil Odpowiedz

    Nie wiem, ja jakoś nie mogę przekonać się do noszenia czegokolwiek na ręku, zegarek mnie drażni (od godziny jest smartfon), a co dopiero taka bransoletka 😉

  3. Banan Odpowiedz

    Dla przykładu na jakiejś sztywnej lekcji w szkole łatwiej zerknąć na zegarek niż wyciągać swojego 4,7″ z kieszeni.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt