GTA Vice City na Androida zadebiutuje już 6 grudnia w Mikołajki
|
|
|
- piÄ…tek, Listopad 23, 2012, 0:43
- News
- Dodaj komentarz
No i sprawdziły się nasze przewidywania, że jeszcze przed 22 grudnia będziemy mogli zagrać na telefonach komórkowych w kultowe GTA Vice City. Studio Rockstar Games poinformowało o oficjalnej dacie premiery tej niezwykle popularnej w przeszłości gry. Najnowsze wydanie GTA Vice City zadebiutuje już 6 grudnia bieżącego roku.
Lepszej daty producent nie mógł wybrać, ponieważ w tym dniu przypada zwyczaj Mikołajek, czyli rozdawania prezentów w skarpecie. GTA Vice City oprócz premiery na Androida tradycyjnie też zaliczy platformę iOS od Apple (wcześniej to ona była często pierwsza).
| Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
|
  |
|
Cena gry wynosić będzie 5 dolarów, czyli sumy niespełna 16 PLN. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że pozycja zaskoczy nas pozytywnie swoimi wymaganiami sprzętowymi jak to było w przypadku poprzedniego GTA III, które działało na tanich smartfonach i to nawet całkiem dobrze. Oczywiście występowały w pewnych momentach rozgrywki wyraźne spowolnienia animacji to jednak już sam fakt ich uruchomienia na ekonomicznych telefonach komórkowych jest pozytywnym zaskoczeniem. Wspominamy o tym dlatego, że wśród wspieranych modeli smartfonów są głównie te z wyższej i średniej półki w komunikacie dotyczącym GTA Vice City.
(fot. Rockstar Games/My mobile studio)
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
Skomentuj






