Apple iPhone 5 ma nowe, gorsze mapy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Porzucenie Google Maps było jedną z nowości w iOS 6, czyli najnowszym oprogramowaniu Apple stworzonym na potrzeby iPhona. Teraz na markę z cenionym logiem nadgryzionego jabłka spada prawdziwa fala krytyki za fatalną jakość nowych map satelitarnych. Nie dość, że w wielu miejscach na świecie są one wysoce niedokładne (nieostre) to jeszcze zawierają poważne niedopracowania.

Do takich kwiatków możemy zaliczyć chociażby powyginane w nienaturalny sposób mosty, widoki terenu całkowite zasłonięte chmurami. Najnowsze wydanie map dostępne w iOS 6 krytykują wszyscy, od zwykłych ludzi po gwiazdy estrady.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Idealnym przykładem tej drugiej grupy są artyści, muzycy. Znany niemiecki DJ o pseudonimie ATB określił nawet nowe mapy Apple katastrofą, żartem w jednym ze swoich statusów na Facebooku. Dodatkowo przyznał on rację w kwestii wyższości produktu Google Maps. Na koniec jeszcze spuentował tym, żeby sam Steve Jobs wracał do Apple w celu poprawienia strategii działania, zarządzania korporacją. Swoją drogą to ciekawe, jak zakończy się ta cała sprawa (choć może powinniśmy powiedzieć, pierwsza od dawna marketingowa porażka giganta z Cupertino). Na pocieszenie możemy tylko dodać, że wkrótce powinniśmy zobaczyć Google Maps w App Store. Być może dzięki temu choć trochę poprawi się sytuacja w tej kwestii.

(fot. Apple/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10740 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt