Zaktualizowany Facebook 1.9.7 znacznie szybciej działa na lejku 32 kb/s

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W Google Play pojawiła się nowa wersja aplikacji Facebook oznaczona numerkiem 1.9.7. Wniosła ona szereg zmian, do których możemy zaliczyć obsługę przedniej kamery oraz systemu Android jedynie od wersji Froyo 2.2 (tej z udziałami rynkowymi na poziomie około 20%). Producent zapewnia również o ulepszonych konwersacjach grupowych, poprawce zabezpieczeń i korekcie błędów.

Na jednym elemencie tutaj skupimy się jednak szczególnie. Opis dostawcy mówiący o szybszym logowaniu do aplikacji oraz jej nawigacji okazał się w 100% prawdziwy. Teraz pozycja Facebook na Androida nawet na lejku 32 kb/s działa zaskakująco szybko. Już nie musimy czekać jak wcześniej 2 minut na ukazanie się pierwszych informacji z wydarzeniami od naszych znajomych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak było w momencie postawienia Facebooka na jeszcze większą multimedialność, w efekcie czego był cięższy. Zdjęcia stały się duże na całą szerokość ekranu, a nie jak wcześniej prezentowały się jedynie w formie niewielkich rozmiarów miniaturek. Wersja 1.9.7 potrafi się załadować w czasie nawet 30 sekund, 1 minuta powinna nam zupełnie wystarczyć na pojawienie się aktualności. Polecamy każdemu czytelnikowi serwisu My mobile wykonanie aktualizacji oficjalnej aplikacji Facebook do najnowszego wydania. Gdy jeszcze są oni klientami sieci komórkowych Play, Red Bull Mobile lub Plus to mogą bez ograniczeń z niego korzystać na lejku 32 kb/s. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że wersja smartfonowa jest znacznie bardziej wymagająca od oficjalnej aplikacji Facebook Java J2ME (przeznaczonej na zwykłe telefony).

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12778 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Zaktualizowany Facebook 1.9.7 znacznie szybciej działa na lejku 32 kb/s”

  1. Adam Odpowiedz

    W ogóle internet na lejku działa szybciej na 2G niż na 3G już nie wspomne długość życia baterii!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt