T-Mobile zwróci teraz dwukrotność różnicy w cenie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niedawno sieć komórkowa T-Mobile obchodziła pierwszą rocznicę swoich urodzin po rebrandingu dawnej marki Era. Z tego tytułu przygotowała promocję, która rozczarowała wielu użytkowników. Zaliczyć możemy do tego dosyć skomplikowane warunki akcji marketingowych 50% rabatu na abonament telefoniczny czy też internetu przez pół roku oraz bonus 200 PLN w Mix.

Mało osób jednak zwróciło uwagę na istotny szczegół oferty o nazwie Gwarancja najniższych cen smartfonów. Wcześniej procesował się nawet Play z T-Mobile w kwestii nadużywania w niej przekazu marketingowego. Zwrot gotówki okazał się wtedy tylko rabatem na abonament. Różowy operator po tej nauczce zaczął zwracać różnicę we właściwy, pieniężny sposób. Teraz została ona dodatkowo podwojona.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I tak jeżeli znajdziemy smartfona gdzie indziej w podobnym kontrakcie z telefonem to możemy liczyć na zdublowany zwrot sumy. Operator tym samym chce dać nam gwarancję najlepszych warunków. Nie sposób tutaj oczywiście nie zauważyć dużej inspiracji względem poprzedniej promocji o nazwie 2x więcej na konto w T-Mobile. Tu i tu słowem kluczowym jest dwójka. Niestety szybko okazała się ona mało atrakcyjna, z uwagi na liczne haczyki przygotowane przez sprytnych jak zawsze marketingowców. Wystarczy tylko wspomnieć o takich kwiatkach jak skrócona ważność konta do opcji standardowej czy też kolejność zużywania przyznanych bonusów (zwłaszcza tych dotyczących połączeń głosowych i wiadomości tekstowych SMS). Więcej szczegółów na temat promocji Gwarancji najniższych cen znajdziemy na stronie telkoma.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “T-Mobile zwróci teraz dwukrotność różnicy w cenie”

  1. Remek Odpowiedz

    S+ w ofercie ładnie poleciał w dół, kosztuje na dobrą sprawę 50zł w abonamencie 79zł, co do samej promocji to wszystko co spowoduje spadek cen telefonów jak dla mnie jest dobre :>

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt