Nowa strona mobilna m.play.pl

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Sieć komórkowa Play postanowiła zmienić wygląd swojego dedykowanego mobilnego portalu wap. Jego adres to m.play.pl. Trzeba oczywiście pamiętać, że przeglądanie zawartości jest możliwe tylko i wyłącznie dla klientów fioletowego operatora. To właśnie dlatego mogą wystąpić problemy z przeglądaniem treści na połączeniach Wi-Fi.

W takich sytuacjach wystarczy tylko przełączyć się ręcznie na łączność GPRS/3G telkoma. Co ciekawe, serwis nie działa nawet na Operze Mini (z uwagi na wykorzystywanie zewnętrznych serwerów kompresujących dane). Trzeba używać oryginalnej przeglądarki telefonu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zdjęcie obok artykułu prezentuje jego nowy wygląd jeszcze w wersji Beta, który jest zdecydowanie bardziej czytelny. Znowu czuć tutaj inspirację interfejsem Metro UI z Windows Phone (to samo nastąpiło na oficjalnym blogu sieci). Oczywiście dominuje ulubiony kolor Play, czyli fiolet. Znajdziemy tam przydatne sekcje jak chociażby Play The Music. W tym portalu możemy pobierać muzykę bez opłat za transfer, podobnie jak w Muzodajni Plusa. Trzeba przyznać, że zmiany dodały nowej świeżości mobilnej stronie P4. Wcześniej na podobny ruch zdecydował się Polkomtel ze swoją premierą nowej odsłony wap.plus.pl. Plus dokonał tej rzeczy już w połowie 2011 roku.

(fot. Play)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Nowa strona mobilna m.play.pl”

  1. minik971 Odpowiedz

    No u mnie jest trochę rozmazana i czasem zamiast strony pojawia sie kod HTML albo na górze informacja o błędzie jakimś ;D

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt