Gwarancja najniższej ceny powraca do T-Mobile z reklamą ze Zbigniewem Wodeckim

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

gwarancja-najnizszej-ceny-powraca-do-t-mobile-z-reklama-ze-zbigniewem-wodeckim

Do sieci komórkowej T-Mobile powraca doskonale znana promocja, w której klient otrzymuje gwarancję najniższych cen. W przypadku znalezienia takiego samego telefonu u konkurencji w podobnej wartości abonamentu, telkom zobowiązuje się do oddania różnicy w formie upustu na przyszłe comiesięczne opłaty rachunków. W przeszłości T-Mobile zwracał nawet jej dwukrotność. Teraz jednak nie jest on już aż tak mocno hojny.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Promocja dotyczy tylko wybranych słuchawek, do których zaliczają się Apple iPhone 4S 8 GB, LG Optimus L3 II, LG Optimus L7 II, HTC Desire 500, Nokia Lumia 520 (hitowy model z Windows Phone 8), Samsung Galaxy Young, Samsung Galaxy Trend, Sony Xperia M, Sony Xperia SP i Sony Xperia Z. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej witrynie www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/gwarancja-smartfonow.

To jeszcze nie koniec. Akcja marketingowa jest wspierana reklamami z udziałem gwiazdy, Zbigniewa Wodeckiego. Jest to polski piosenkarz, muzyk instrumentalista, kompozytor, aktor i prezenter telewizyjny (znany chociażby z roli jurora w Tańcu z Gwiazdami stacji TVN). Największą sławę przyniósł mu utwór Pszczółka Maja, który kilka lat temu był motywem otwierającym wieczorynki w większości domów. Poniżej prezentowany jest spot promocyjny T-Mobile z tym lubianym artystą.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

ZBIGNIEW WODECKI W REKLAMIE T-MOBILE

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Gwarancja najniższej ceny powraca do T-Mobile z reklamą ze Zbigniewem Wodeckim”

  1. Ghamkul Odpowiedz

    W poprzedniej edycji tej promocji, można było sporo ugrać, cenniki zmieniały się praktycznie codziennie, a teraz w tej edycji widzę dość popularne modele : Nokia 520, Desire 500 czy też Z-etka, na które OP gwarantuje najniższą cenę.

    • Remek

      Na razie to chyba 520 wychodzi najlepiej bo jeśli można wziąć ją do 100zł w abonamentach ~39zł to ciężko o lepszy wybór, tani android niestety tak szybki i komfortowy nie będzie. 

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt