Autobus LTE Plusa rusza w Polskę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Plus w bardzo ciekawy sposób zaczyna promować technologię superszybkiego mobilnego internetu w jakości LTE, czyli już prawdziwego 4G. Zielony operator będzie podróżował po Polsce ze specjalnym autobusem. Jego celem jest marketingowa promocja LTE w praktyce dla każdego zainteresowanego miłośnika nowych technologii.

W pierwszym tygodniu (17-22 kwietnia) akcja odbędzie się w Krakowie, potem we Wrocławiu 24-29 kwietnia, Szczecinie 1-6 maja, Poznaniu 8-13 maja, Warszawie 15-20 maja, Gdańsku 22-27 maja, Katowicach 29 maja-3 czerwca i Łódzi 5-10 czerwca. Plus chwali się już dumnie, że aż 25% populacji ma zasięg w jakości LTE/4G.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Jest to możliwe, wystarczy tylko samemu zobaczyć stan aktualny mapy Aero2, która specjalizuje się w budowie szybkiej sieci komórkowej (również w nieco wolniejszym standardzie HSPA+). Ten operator z kolei już od pewnego czasu współpracuje z Plusem na zasadzie wzajemnego udostępniania zasięgu. W tym miejscu warto przypomnieć, że LTE umożliwia nam pobieranie danych z mobilnego internetu na poziomie 100 Mb/s. Prędkość wysyłania to aż 50 Mb/s. W rzeczywistości jednak można osiągnąć prędkości rzędu 10-20 Mb/s. Dokładną lokalizacje postojów autobusu LTE Plusa znajdziemy na stronie ww.plus.pl/indywidualna/OfertyDlaObecnychKlientow/LTEBus/.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt