Plus promuje LTE w kurortach wypoczynkowych

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Obserwując z boku na chłodno popularność technologii LTE (potocznie zwanej czwartą generacją) można odnieść wrażenie, że jest ona przereklamowana. Oczywiście przez sieć komórkową Plus. Zwykły zjadacz chleba raczej z niej nie korzysta. Wynika to głównie z faktu, że jego telefon komórkowy nie wspiera tego nowoczesnego standardu, nawet jak jakimś cudem znajduje się w zasięgu 4G.

Mimo to Plus nadal bardzo mocno będzie promował te rozwiązania. Tym razem na przełomie lipca i sierpnia tego roku w polskich kurortach wypoczynkowych (nad morzem oraz na mazurach) będzie miała miejsce akcja marketingowa o nazwie Road show LTE.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Można wtedy na własnej skórze doświadczyć przełomu najnowszego mobilnego internetu i jego ogromnej szybkości. Zielony operator udostępni słuchawki, tablety wspierające 4G dzięki czemu konsumenci będą mogli sprawnie pobierać aplikacje, oglądać filmy i tylko co im podpowiada w danym momencie wyobraźnia. Wcześniej już autobus LTE Plusa ruszył w Polskę. Widać zatem, że po zakończonym tamtym wydarzeniu dział marketingu Polkomtelu znowu postanowił go ożywić na wakacje, ale w nowej formie czy też odmianie. Więcej szczegółów znajdziemy na stronie jego biura prasowego. To właśnie tam znajdziemy wszelkie terminy prezentacji w takich miastach jak Mrągowo, Mikołajki czy Gdynia. Jeżeli będziemy w tamtych rejonach wypoczywać to warto pojawić się na stoiskach Plusa z LTE.

(fot. Plus/LTE/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10810 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt