Dzienna Gadka w Orange ważna do 23.59, potem środki przepadają

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Orange przygotował bardzo praktyczną promocję dla osób, które dużo rozmawiają w pewnych okresach czasu np: jednego konkretnego dnia. Nazywa się ona Dzienna Gadka i polega na wykupieniu pakietu rozmów wymiennych na SMSy w niezwykle atrakcyjnej cenie. Największy minus oferty to fakt ich wykorzystania jedynie w ramach macierzystej sieci.

Dzienna Gadka 60 to pakiet 60 minut lub SMSów w cenie 0,50 PLN, który ważny jest tylko jedną dobę (24 godziny, pod warunkiem że włączyliśmy go minutę po północy). Kolejną propozycją jest Dzienna Gadka 120 w cenie 1 PLN. Analogicznie jest to pakiet 120 minut za złotówkę, który możemy wykorzystać w ciągu jednego dnia. Każdy pakiet ważny jest do 23.59 i po tym czasie niewykorzystane środki przepadają.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Szkoda, że w innych serwisach nawet o tym nie wspomniano jednym słowem przy publikacji informacji na ten temat. Niestety pogoń za kolejnym newsem jest ważniejsza od jakości i wglądu nawet na chwilę do regulaminu. Na szczęście My mobile jest inne i wyłapuje takie pikantne szczegóły. Aktywacja Dzienna Gadka 60 odbywa się za pomocą *101*78#, zaś dezaktywacja za *101*78*00#. Dzienna Gadka 120 możemy uruchomić krótkim kodem *101*79#, zaś ją wyłączyć *101*79*00#. Dostępne środki w ramach minut czy też SMSów, które jeszcze zostały nam do wykorzystania możemy sprawdzić za pomocą*101*78*1# (w przypadku Dzienna Gadka 60) oraz *101*79*1# (dla Dzienna Gadka 120). Jest to naprawdę przydatne rozwiązane, które może się przydać zwłaszcza w przypadku planowania jakiejś dłuższej rozmowy.

(fot. Orange/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Dzienna Gadka w Orange ważna do 23.59, potem środki przepadają”

 1. Radek Odpowiedz

  nie czytałem regulaminu ale w komentarzach na innych serwisach przeczytałem ze to usługa cykliczna i musi być włączona przynajmniej na tydzień więc koszt wzrasta

 2. Karol Odpowiedz

  Nie wierze w promocje Orange, które w tym przypadku kojarza sie ze zlodziejstwem! Juz dwukrotnie zakupione pakiety 1000 minut do Orange na 14 dni byly skracane o polowe. Niewykorzystane środki nie wracaja na konto główne po doladowaniach !

 3. ni Odpowiedz

  mimo doładowania konta dzienna gadka mi się nie aktywowała (miałam ją już wcześniej aktywną ale z braku środków nie korzystałam z niej około 3 dni)
  siedzą i śpią w tym orange ….. chyba się przeniosę tam, gdzie karolina ma nie podchodzić ;))))

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt