Orange kusi nowych klientów No Limitem z 8 GB internetu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 3,00 na 6)
Loading...

orange-kusi-nowych-klientow-no-limitem-z-8-gb-internetu-za-28-pln

Sieć komórkowa Orange postanowiła zawalczyć o użytkowników innych operatorów na kartę za sprawą najnowszej promocji, w której po przeniesieniu numeru zyskują oni klasyczny No Limit połączony z dużym pakietem internetowym o wielkości aż 8 GB. Co ważne, nielimitowane są również rozmowy na numery stacjonarne (z komórkowymi rzecz jasna włącznie) oraz wiadomości SMS.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To wszystko jest przygotowane dla nich za 28 PLN miesięcznie. Promocja nie dotyczy submarki Orange, mianowicie użytkowników NJU Mobile, ale to jest jak najbardziej zrozumiałe. Pakiet później włączymy krótkim kodem  *102*74#. Więcej szczegółów na temat akcji marketingowej Orange znajdziemy na podstronie www.orange.pl/kid,4000377334,id,4004652815,title,Rozmowy-i-SMSy-bez-limitu-do-wszystkich-oraz-8-GB-dla-przenoszacych-numer-,article.html.

Co ważne, po przekroczeniu 8 GB danych nic więcej nie zapłacimy za sprawą wygodnego lejka transferu. Jest to bardzo dobry przykład bezpieczeństwa kosztów. Na koniec jeszcze mała ciekawostka. Najtańszym No Limitem w Polsce może się pochwalić niszowa sieć komórkowa MVNO o nazwie FM Group Mobile, gdyż jego cena wynosi zaledwie 19,90 PLN, choć oczywiście musimy pamiętać o mniejszym pakiecie inernetowym 1 GB.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “Orange kusi nowych klientów No Limitem z 8 GB internetu”

 1. marian Odpowiedz

  szkoda ze nie ma tego no limitu przynajmniej przez pierwszy miesiąc za darmo po przeniesieniu 🙂

 2. Mati24 Odpowiedz

  Regulamin jest niestety trochę zawiły więc chciałem uściślić jedną rzecz. Czy jeśli obecnie mam numer w Orange Yes to nie mogę z tej promocji skorzystać? I druga rzecz co z RWK?

  • adiko

   Jak obecnie masz numer w Orange to oferta nie jest dla ciebie, musisz przenieść numer z innej sieci np Play,Plus,T-M, klienci Nju także nie mogą z tego skorzystać, żeby skorzystać muszą najpierw przenieść numer do jednego z 3 operatorów i dopiero potem wrócić do Orange.Oczywiście żeby wogóle mieć możliwość przeniesienia numeru to trzeba go wcześniej zarejestrować.
   A RWK łączy się z tą ofertą bez problemu.
    Najlepszy efekt tej usługi ,mamy w OFNK,bo poza 8 GB nie sumowalnymi co miesiąc dostajemy jako bonus jeszcze GB za samo doładowanie na inne subkonto które ważne jest tyle co połączenia wychodzące czyli maksymalnie rok.
   A jeśli nawet tyle neta nam nie starczy to jest lejek jak narazie największy w Polsce tj 64 kb.

  • adiko

   nie Kamil ten lejek jest także dostępny dla tych którzy korzystają z tego pakietu do końca ważności tego pakietu, a nie tylko dla pakietu który napisałeś.

 3. Kamil Odpowiedz

  To jeszcze nie wszystko. Od 1 lutego bieżącego roku Orange na kartę da swoim użytkownikom możliwość wzięcia na próbę 1 GB internetu danych. Wystarczy tylko wysłanie SMSa o treści TAK na numer 80104. Szkoda tylko, że będzie on ważny zaledwie tydzień. To jest największy haczyk promocji 😐

 4. mico Odpowiedz

  Z tą promocją to dziwna sprawa. Posiadam „dyżurna” kartę Orangę z taryfą Yes. 
  Po zalogowaniu się do panelu „mój Orange” i wybraniu „pakiety i ustawienia” pokazuje mi się lubryka „pakiety all inclusive” wśród nich widzę dwa pakiety: rozmowy i sms-y bez limitu łącznie ze stacjonarnymi za 26 zł oraz to samo + internet za 28 zł, gdzie jest opisane że dla nowych klientów jest 8 Gb a dla starych 2 gb.
  I teraz najciekawsze, gdy wejdę w ramkę zobacz szczegóły to tam jest inna cena, odpowiednio 30 zł zamiast 26 i 35 zł zamiast 28 a regulaminu brak. Ciekawy jestem jaką kwotę by mi ściągnęło?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt