Projektor HD w Samsung Galaxy Beam robi duże wrażenie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Samsung Galaxy Beam był bez wątpienia jedną z najciekawszych premier Mobile World Congress 2012 w Barcelonie. Koreański producent chce upowszechnić ideę mobilnego kina na ścianie, które mamy tylko przy użyciu telefonu komórkowego. Pomóc w tym zadaniu ma również cena 2 tysięcy złotych, która jest nawet względnie atrakcyjna.

W tym celu dostawca już zaprezentował kilka reklam telewizyjnych, które pokazują jak zmieni się dzięki temu (na plus) nasze życie. Oczywiście nie należy ufać w 100% marketingowym przekazom. Poniżej tekstu prezentujemy również praktyczną projekcję HD za pomocą Samsung Galaxy Beam, którą zarejestrował najpopularniejszy serwis o Androidzie w Polsce.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ten ostatni klip naszym zdaniem już robi duże wrażenie. Miało być gorzej, a odczucia są jak najbardziej pozytywne. Naprawdę idea tworzenia prawdziwego kina na ścianie przy użyciu wyłącznie smartfona może się ziścić. Jasność generowanego ekranu nie jest tragiczna jak początkowo mogłoby się wydawać. W czasach (lat 90-tych) PRL bardzo modne były projektory na tzw. kliszę z obrazkami bajek. Przewijało się tam kolejne kolorowe slajdy (w formie plastikowych ramek) i tak oglądaliśmy materiał, który przypominał ideę komiksów. Rozwiązanie Samsunga Galaxy Beam jednak zdecydowanie lepiej się prezentuje. Zarówno pod kątem jasności jak i animowanego już ruchu samego obrazu.

(fot. Samsung)

PIERWSZA REKLAMA SAMSUNG GALAXY BEAM

DRUGA REKLAMA SAMSUNG GALAXY BEAM

PROJEKTOR HD NA ŻYWO W SAMSUNG GALAXY BEAM

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt