Świetny projekt bransoletki Ritot z powiadomieniami emitowanymi z projektora na skórze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

swietny-projekt-bransoletki-ritot-z-powiadomieniami-emitowanymi-z-projektora-na-skorze

Mieliśmy już w przeszłości specjalne bransoletki z powiadomieniami z telefonu komórkowego. Idealnym przykładem jest chociażby produkt Embrace+ z kolorowymi diodami LED świecącymi się w zależności od źródła komunikatu. Teraz przyszła pora na coś zdecydowanie bardziej efektownego, choć równie interesującego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o opaskę Ritot. Jej innowacją jest wyświetlanie godziny, powiadomień z portali społecznościowych czy jeszcze innych informacji w formie projekcji świetlnej na skórze. Trzeba przyznać, że w rzeczywistości efekt jest piorunujący. Pomysł już zdobył finansowanie w serwisie Indiegogo. Możemy się o tym przekonać sami odwiedzając podstronę www.indiegogo.com/projects/ritot-the-first-projection-watch.

Wreszcie ktoś wykorzystał motyw z projektorem inaczej. Pamiętamy przecież wszyscy smartfon Samsung GALAXY Beam czy też GALAXY Beam 2 z projektorami mającymi za zadanie wyświetlać filmy na dużym ekranie ściany. Oby takich inicjatyw jak bransoletka Ritot było jak najwięcej. Nie dość, że urządzenie jest stylowe to jeszcze w dodatku praktyczne, gdyż można na nim bez problemu sprawdzać nawet pogodę.

(fot. Ritot/Indiegogo/My mobile studio)

MATERIAŁ PROMOCYJNY BRANSOLETKI RITOT

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Świetny projekt bransoletki Ritot z powiadomieniami emitowanymi z projektora na skórze”

 1. Marcin Odpowiedz

  Mam wrazenie ze ten filmik pokazowy nieco nasz oszukuje jesli chodzi o jasnosc i kontrast 🙂 aby w jasny dzien wyswietlic tak mocny i wyrazny obraz trzeba sporej mocy swiatla i pewnie pradu. Kolejna zabawka ktora pewnie szybko okaze sie nie praktyczna 🙂

  Ostatnio pojawily sie recenzje google glass i okazuje sie ze nie jest tak fajnie z czasem pracy baterii a co gorsza przy intensywnym uzytkowaniu temperatura okolarow dochodzi do 50 st C.

  Moim zdanie w przypadku tej branzolety jak i google glass technika jeszcze nie jest na tyle rozwinieta aby dorownac pieknej ideii i wizji urzadzen mobilnych – ale wszystko mialo na poczatku wady wiec kwestia czasu az dopracuja sprzet – przede wszystkim czas pracy takich zabawek.

  • Kamil

   W sumie trochę racji masz. Pewnie przy dużym słońcu nie będzie nic widać. Z kolei w budynkach czy wieczorem efekt będzie zjawiskowy w momencie nadejścia powiadomienia 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt