Samsung Galaxy Beam z projektorem na MWC 2012

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Tematyka telefonów komórkowych z wbudowanym projektorem występowała już wiele razy. Niestety ta innowacja nie spotkała się z większym oraz szerszym zainteresowaniem ze strony masowych konsumentów. Ten negatywny stan rzeczy będzie próbował zmienić Samsung modelem o nazwie Galaxy Beam na targach Mobile World Congress 2012 w Barcelonie.

Pod względem specyfikacji nie będzie to flagowy model koreańskiego producenta. Będzie się natomiast wyróżniał wbudowanym projektorem, który wyświetli obraz w jakości HD (720p) o przekątnej 50 cali. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że bateria na jednym cyklu wytrzyma projekcję choć jednego całego filmu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W przeciwnym razie obecność projektora będzie można uznać jedynie za sporą ciekawostkę, a nie praktyczną funkcję. Wyobraźmy sobie sytuację, że razem z paczką znajomych oglądamy film na dużym i wygodnym wirtualnym ekranie o jasności 15 lumenów. Tak jak już wcześniej zostało wspomniane, specyfikacja oraz osiągi modelu Samsung Galaxy Beam nie są najwyższych lotów. Do największych wad należy zaliczyć tutaj ekran LCD (nie Amoled) 800×480 px oraz Android 2.3 (zamiast 4.0). Niezły jest natomiast dwurdzeniowy procesor 2x 1 GHz, 5 MPix aparat (1.3 Mpix przedni) i kamera HD (720p@30fps). Sporym plusem telefonu jest również pamięć wewnętrzna 8 GB oraz bateria o trochę większej pojemności niż standardowa (2000 mAh).

(fot. Samsung/MWC/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt