NaviExpert Plus za darmo przez 7 dni

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 3,00 na 6)
Loading...

Od 1 dnia grudnia 2011 roku w sieci komórkowej Plus możemy korzystać z dedykowanej wersji aplikacji NaviExpert przez 7 dni zupełnie za darmo. Jest to produkt, który służy nam do nawigacji online, czyli korzystającej z internetu. Dzięki temu na bieżąco są ściągane aktualne mapy w zależności od miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy.

Niestety większość portali branżowych pominęła (przy okazji podawania tej informacji) bardzo istotny szczegół. Jak czytamy w regulaminie pobierane są opłaty z tytuły połączenia GPRS. Dla osób, które w tym momencie nie mają wykupionych pakietów danych może to być nawet kilkanaście złotych, które stracimy w kilka sekund.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na szczęście w serwisie My mobile zwracamy uwagę na takie pikantne szczegóły. Dzięki temu najnowszą promocję Plusa będzie można nazwać antypromocją z haczykami na czele. Co ciekawe w zeszłym roku (darmowy Drogowskaźnik na Święta) użytkownicy nie ponosili jakichkolwiek opłat z tytułu transmisji danych w ramach programu. Szczegóły oferty oraz regulamin akcji znajdziemy na stronie www.naviexpert.pl/plus.

Poniżej jeszcze raz prezentujemy najważniejszy szczegół regulaminu promocji. Oferta jednak śmiało może przydać się osobom, które już mają aktywne pakiety internetowe. Te w Plusie zaczynają się już od 7 PLN miesięcznie z funkcją bez limitu danych i w miarę szybkim lejkiem 32 kb/s po przekroczeniu podstawowej wartości danych. Niesmak jednak pozostał, który może się odbić zwłaszcza na mniej uważnych użytkownikach.

(fot. Plus)

Fragment regulaminu:

4) d.    korzystanie z bazy interesujących punktów (POI).

Korzystanie z niektórych funkcji Aplikacji w sposób opisany powyżej wymaga połączenia z serwerem Usługodawcy za pośrednictwem GPRS. Opłaty z tytułu połączenia za pośrednictwem GPRS Użytkownik uiszcza właściwemu operatorowi telefonii komórkowej GSM według taryf ustalonych przez operatora. Opłaty te nie są składnikiem Abonamentu.

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt