Darmowa nawigacja NaviExpert przez 7 dni w Erze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 2,00 na 6)
Loading...

Era we współpracy z NaviExpert przygotowała promocję dla wszystkich klientów chcących korzystać z dobrodziejstw nawigacji satelitarnej GPS. Teraz przez 7 dni wersja Premium aplikacji NaviExpert będzie dla nich dostępna zupełnie za darmo. Warto chociażby przetestować program, bo cena jego abonamentu do najniższych nie należy.

Na oficjalnych stronach NaviExpert figurują naprawdę zawrotne ceny sięgające nawet kilkudziesięciu złotych. Producent podaje przy tym, że jego produkt jest znacznie lepszy od darmowych alternatyw w postaci GoogleMaps, czy Nokia Ovi Maps. Ciekawe porównanie na jego temat znajdziemy na jednej z podstron Ery.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Po zakończeniu promocji możemy dalej korzystać z programu w cenie 9 PLN miesięcznie. Trzeba przy tym zaznaczyć, że jest to cena znacznie niższa, od tej standardowej dla aplikacji w wersji Premium. Niestety nie obejmuje ona połączeń z internetem. NaviExpert na bieżąco pobiera nowe mapy i pracuje w trybie on-line.

Co prawda Era zachęca przy tej okazji do zakupu pakietu Blueconnect Max, jednak niesmak pozostał. Z pewnością niewielu klientów będzie skłonna drugi raz płacić 9 PLN. Wyjątkiem jest jedynie grupa aktywnie korzystających z mobilnego internetu i już posiadająca na stałe aktywny pakiet Blueconnect Max w telefonie. Dla nich nie powinien być to większy problem.

Twórcy aplikacji zapewniają, że pobór danych będzie minimalny przy zastosowaniu tzw. map wektorowych. Te są znacznie lżejsze od tradycyjnie wczytywanych ciężkich plików graficznych. Więcej szczegółów na temat tej akcji znajdziemy na specjalnie przygotowanej w tym celu stronie www.naviexpert.pl/era. Oczywiście standardowe ceny możemy sami porównać na www.naviexpert.pl.

W celu pobrania programu klienci sieci Era powinni wysłać bezpłatną wiadomość SMS o treści NE na numer 8008. W odpowiedzi otrzymają link, w który należy kliknąć, aby pobrać NaviExpert w wersji Premium dla niebieskiego operatora.

(fot. Era/NaviExpert/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt