Darmowa nawigacja premium NaviExpert od Play przez 30 dni

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Producent aplikacji premium o nazwie NaviExpert w ostatnim czasie robi bardzo dużo, by przekonać do niej kolejnych użytkowników. Darmowa nawigacja przez 30 dni jest teraz dostępna dla klientów Play. Podobne promocje mogliśmy spotkać w przeszłości chociażby w sklepie Marketplace.

Jeszcze dalej w tej kwestii poszedł dostawca smartfona Sony Xperia Go, ponieważ oferował aż roczny darmowy abonament. W Play jest to miesiąc czasu, ale za to bez żadnych zobowiązań. Nie musimy wydawać kolejnych złotówek na zakup telefonu komórkowego. Wystarczy jedynie wysłanie darmowego SMSa o treści NE pod numer 321.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W odpowiedzi otrzymamy link zwrotny, z którego łatwo pobierzemy program. Musimy przy tym pamiętać, że bezpłatny jest jedynie abonament NaviExpert. Wciąż płacimy za transfer danych w mobilnym internecie. Aplikacja chwali się ostatnimi nowościami typu zmieniony wygląd (ułatwiający obsługę menu oraz samego interfejsu), dodanie asystenta pasa ruchu, mobilnego CB radia, znanego ze SpeedAlarma. Wszystkie pozycje wykorzystujące nawigację GPS mają jednak wielkiego konkurenta, mianowicie Google Maps. W dodatku jest on darmowy i może być sporym konkurentem w osiągnięciu masowego sukcesu przez te dwa podmioty. Więcej szczegółów na temat promocji NaviExpert w Play znajdziemy na witrynie www.naviexpert.pl/play.

(fot. NaviExpert/Play/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt