Darmowy Drogowskaźnik i NaviExpert na Święta

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Polscy producenci aplikacji nawigacyjnych przygotowali nie lada gratkę dla wszystkich miłośników technologii GPS, czy też używania map skracających drogę do celu. Teraz umożliwiają oni korzystanie ze swoich programów zupełnie za darmo, a nawet z bezpłatnym transferem danych GPRS w ramach usługi.

Ostatnie rozwiązanie dotyczy aplikacji Drogowskaźnik, która tak naprawdę jest dedykowaną (dla sieci Plus) wersją produktu Targeo. W dniach od 20 grudnia 2010 roku do 2 stycznia 2011 nie ponosimy kosztów abonamentowych oraz transmisyjnych. W celu pobrania aplikacji powinniśmy wysłać darmową wiadomość tekstową SMS o treści DROGOWSKAŹNIK na numer 8045.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Niestety po naszych praktycznych testach możemy śmiało powiedzieć, że produkt nie jest tak dopracowany jak chociażby Google Maps. W naszym przypadku wyszukanie pozycji na podstawie GSM (moja lokalizacja), a nie GPS skończyło się błędem. W dodatku notorycznie się on powtarzał, nawet po wielokrotnym restarcie produktu.

Na szczęście mapy programu prezentują wiele ciekawych miejsc np: bary, bankomaty, sklepy, przystanki, a nawet numery klatki bloków. Jest to naprawdę ciekawe rozwiązanie. Więcej szczegółów o promocji Plusa znajdziemy na oficjalnej podstronie www sieci.

NaviExpert na tym polu także nie chce być gorszy. Tradycyjnie odkodował już on abonamentowy dostęp do swojej aplikacji w wybranych okresach czasu. Pierwszy z nich to 23 grudzień godzina 18.00 – 27 grudzień godzina 12.00. Drugi to 30 grudzień godzina 18.00 – 2 styczeń 2011 godzina 22.00.

Więcej szczegółów na temat promocji znajdziemy na stronach programu NaviExpert. W tym przypadku jednak musimy pamiętać transmisji danych GPRS. Tutaj opłata jest normalnie naliczana, tak więc warto zaopatrzyć się w pakiet internetowy skutecznie obniżający koszty połączenia z siecią Internet.

(fot. Plus/NaviExpert/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12976 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt