Nowe Nokie mają FM transmitter

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Wraz z premierą mobilnego systemu operacyjnego Symbian Belle na rynku pojawiły się nowe modele marki Nokia (600, 700, 701). Przez wielu zostały one już na starcie skreślone, głównie przez mało atrakcyjny wygląd i ogólny design. Warto jednak zwrócić w tym miejscu uwagę na jeden istotny szczegół w specyfikacji technicznej tych słuchawek.

Dwie z nich (Nokia 600 i 701) posiadają bardzo praktyczną funkcję FM trasmitter. Dzięki niej nasz telefon komórkowy będzie pełnił rolę niezwykle przydatnego nadajnika fal radiowych FM, które z łatwością będą obierane przez nasz domowy zestaw audio. Wystarczy tylko nastroić jego radio na odpowiednią częstotliwość.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W ten sposób unikamy męczącej zabawy z wszelkiego rodzaju kablami Aux. Chodzi tutaj przecież o pełną mobilność jego użytkownika, z czym od dawna utożsamia się serwis My mobile. Dodatkowo słuchawka Nokia 701 posiada także wewnętrzną antenę, dzięki czemu będzie można słuchać radia FM na głos bez potrzeby podczepiania zestawu słuchawkowego. Ten w ogromnej większości telefonów dostępnych na rynku pełni rolę zewnętrznej anteny.

Już wcześniej Nokia mogła się pochwalić takimi wygodnymi rozwiązaniami. Mamy tutaj na myśli chociażby muzyczny model X3. Widzimy więc, że początkowo niedoceniany produkt, może posiadać wiele ciekawych i co ważne praktycznych funkcji na swoim pokładzie. Opcja FM transmitter, czyli nadajnika dźwięku w formie fal FM jest naprawdę dostępna niezwykle rzadko w telefonach komórkowych. Tym bardziej warto zwracać uwagę na słuchawki ją posiadające.

(fot. Nokia)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt