Bezpłatny Internet Wi-Fi w supermarketach Tesco

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

Darmowy Internet Wi-Fi w dużych hipermarketach oraz galeriach handlowych stał się już standardem w kraju nad Wisłą. Być może już wkrótce ten technologiczny trend dotrze także do mniejszych placówek handlowych. Mamy tutaj na myśli osiedlowe supermarkety. Brytyjskie sklepy Tesco już testują bezpłatne hotspoty w swoich budynkach.

Jeżeli badania wypadną pomyślnie to z darmowego dostępu do sieci będziemy mogli skorzystać w każdym Tesco znajdującym się na Wyspach. Kwestią czasu będzie w takiej sytuacji pojawienie się tego samego rozwiązania i w Polsce. Z pewnością byłby to prawdziwy przełom. Wyobraźmy sobie sytuację, że sieć sklepów Biedronka także wprowadza darmową łączność WLAN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wtedy zasięg będzie dostępny na naprawdę ogromnym łącznym obszarze powierzchni. Niestety w przypadku najpopularniejszej sieci sklepów w Polsce na razie nie ma takiej możliwości, a szkoda. Zapewne grupa docelowa marketu jest inna i dotyczy zwykłych ludzi niekoniecznie mających aż tak rozbudowane telefony z funkcją Wi-Fi. O takim toku myślenia może świadczyć chociażby uboga oferta sieci MVNO tuBiedronka. Operator w swoim regulaminie nie ma jakiejkolwiek wzmianki o usłudze mobilnego internetu, co w dzisiejszych czasach jest delikatnie mówiąc mocno kontrowersyjne.

(fot. Tesco/Wi-Fi)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Bezpłatny Internet Wi-Fi w supermarketach Tesco”

  1. bke Odpowiedz

    quu . po jakiego mi internet w sklepie. mam siedzieć jak idiota na ławce JEDYNY z laptopem w hipermarkiecie ? :D:D abez jaj, w parku, ok. w miejscu z ławkami , ok. na osiedlach (calych) ok. ale w markecie?

    w toruniu zrobili internet na starym rynku, pytam się po co. ? jeszcze nie widziałem żeby ktokolwiek siedział z laptopem choć minutę na rynku :/

    kompletna lipa

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt