Darmowe startery Era Tak-Tak w Tesco

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Telefonia komórkowa Era przygotowała promocję wraz z hipermarketami Tesco oraz elektronicznym systemem doładowań kart epay należącym do Euronetu. Wszyscy klienci tego popularnego w Polsce supermarketu, którzy w terminie do 30 kwietnia bieżącego roku kupią elektroniczne zasilenie telefonu otrzymają bezpłatny starter Ery Tak-Tak o nominalne 5 PLN.

Warunek w tym przypadku jest bardzo prosty do spełnienia. Telekarta zasilająca musi mieć jeden z następujących nominałów, tzn. 25, 50, 100, bądź też 150 PLN. Trzeba przyznać, że jest to miła odmiana w dobie ciągle powtarzających się promocji, w których otrzymujemy kilku procentowy bonus do wartości podstawowego zasilenia. Jednocześnie Polska Telefonia Cyfrowa ma szansę zdobyć nowych użytkowników.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przy okazji warto zaznaczyć, że w przypadku kilku sieci doładowanie jest zawsze i standardowo już premiowane 10% dodatkiem. Tak właśnie jest w przypadku Ery i Play mobile. Co ciekawe inne sieci komórkowe promują tego typu akcje w formie dużych kampanii marketingowych (niestety ograniczonych czasowo). Takim przykładem był ostatnio chociażby Simplus z akcją 10% więcej do doładowania.

(fot. Era/Tesco/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt