K750 to najlepiej sprzedający się Sony Ericsson

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sony Ericsson to marka, która obecnie boryka się z dużymi problemami finansowymi. Oczywiście nie jest ona osamotniona na rynku telekomunikacyjnym. Dobrym przykładem są chociażby aktualne problemy sieci komórkowej GaduAIR. Japońsko-szwedzka firma nie zawsze była w ogonie liczących się producentów.

W przeszłości jej produkty były nawet i w Polsce niesłychanie mocno popularne. Przegrywały one jedynie z fińską Nokią. Doskonałym przykładem takiego kamienia milowego dla Sony Ericsson była słuchawka K750. To właśnie ona okazała się najlepiej sprzedającym się modelem w całej historii firmy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tak właśnie było w roku 2005, który przecież nie jest jakimś odległym terminem. Do dziś wielu miłośników telekomunikacji wspomina ten konkretny model z dużym sentymentem. Jak na ówczesne czasy jakość aparatu z funkcją makro była naprawdę nadspodziewanie dobra. Można nawet powiedzieć, że to właśnie wtedy telefon stał się poważnym konkurentem dla tradycyjnego aparatu fotograficznego.

Dzisiaj jest już standardem fakt, że telefon potrafi nawet wykonywać lepsze fotografie od przeciętego aparatu cyfrowego. Jako ciekawostkę, chcielibyśmy jeszcze polecić specjalną podstronę Sony Ericssona, na której firma prezentuje swoje kamienie milowe w całej dotychczasowej działalności. Na efektownej animacji Flash możemy zobaczyć jak wiele interesujących zdarzeń miało miejsce w przypadku tego producenta. Serwis My mobile poleca.

(fot. Sony Ericsson/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “K750 to najlepiej sprzedający się Sony Ericsson”

  1. Józek Odpowiedz

    Miałem kiedyś ten model, ale cicho muzyka grała coś. Popularniejszy raczej jest K800i. Jeśli chodzi o Nokie, to N70 w tamtych czasach, była na topie. 😉

  2. Kamil Odpowiedz

    W tamtych czasach hitem w tym modelu była zwłaszcza kamera, która robiła naprawdę fenomenalne zdjęcia (porównywalne ze zwykłą cyfrówką)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt