HiperOdnowa w Orange

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Orange bardzo intensywnie reklamuje w mediach telewizyjnych swoją nową promocję. Jej nazwa to HiperOdnowa w Orange. Dzięki niej klienci pre-paid pomarańczowego operatora dostają zwrot wydanych złotówek. Ich wielkość może nawet wynieść nawet 100%. Niestety jak to przystało na sprytnych marketingowców, również i w tym przypadku nie obyło się bez haczyków.

Tym razem jest nim ważność promocyjnego bonusu, który wynosi zaledwie 5 dni. Sama promocja polega na tym, że operator zwraca nam wydane złotówki w okresie między dwoma doładowaniami za kwotę minimum 25 PLN. Gdy nastąpiły one w okresie mniejszym niż 10 dni dostaniemy 100% zwrot kosztów. Gdy ten okres był w przedziale od 10 do 20 dni otrzymamy zwrot wynoszący 25%.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dodatkowo od 1 kwietnia 2011 roku promocyjne procenty spadają odpowiednio do 30% (ze 100%) i 10% (z 25%). Przyznane środki wpływają na tzw. konto promocyjne. Jak już wcześniej wspomnieliśmy jest ono ważne zaledwie 5 dni. Tak więc niechlubny rekord Simplusa i jego ważności 15 dniowej  Plusikowej promocji został niestety pobity. Połączenia możemy wykonywać na numery w Orange i stacjonarne. Aktywacja promocji odbywa się za pomocą krótkiego kodu *110*07#. Więcej szczegółów o ofercie znajdziemy na specjalnej podstronie Orange.

(fot. Orange/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt