Sony Ericsson także planuje premierę telefonu 4G z LTE

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sony Ericsson jest kolejnym producentem, który zamierza już wkrótce zaprezentować swoim klientom telefon ze wsparciem 4G. Oczywiście chodzi tutaj o słuchawkę posiadającą w swojej specyfikacji standard LTE. Kierownictwo japońsko-szwedzkiej firmy już zapowiedziało prowadzenie intensywnych prac nad tym rozwiązaniem.

Obecnie na rynku telefony wspierające nowoczesną sieć 4G-LTE są prawdziwą rzadkością. Kilka modeli wprowadził tajwański koncern HTC. Mamy tutaj na myśli chociażby HTC Evo 4G. Niestety decydując się na urządzenie ze wsparciem LTE musimy pamiętać o jednej dużej wadzie. Bardzo często nie mają one wsparcia GSM, lecz wyłącznie sieci 2G, 3G i w końcu prawdziwego 4G.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tak więc oznacza to, że nasz telefon nie będzie działał w ogóle na terenach ze słabym zasięgiem (na których działa wyłącznie sieć GSM i nie ma nawet GPRS). Na szczęście taka sytuacja występuje tylko w specyficznych obszarach np: parki narodowe, gdzie ludność nawet nie zamieszkuje.

Być może kolejna udana premiera Sony Ericsson pozwoli mu jeszcze bardziej wyjść na prostą. Szkoda tylko, że kolejne Androidowe premiery tego producenta ciągle wyglądają do złudzenia tak samo. Można nawet odnieść wrażenie, że większość z nich ma bardzo podobny do siebie design serii Xperia.

(fot. Sony Ericsson/LTE)

Przygotowane przez

jest autorem 10740 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt