Świąteczne bonusy do doładowań w Orange, T-Mobile, Heyah i WRodzinie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 5,00 na 6)
Loading...

swiateczne-bonusy-do-doladowan-w-orange-t-mobile-heyah-i-wrodzinie

Święta to doskonały czas, w którym można wprowadzić rozmaite promocje związane chociażby z doładowaniami. Nie dość, że na ulicach polskich miast już dostępny jest klimatyczny wystrój to również operatorzy komórkowi idą tym trendem. Idealnym przykładem są telkomy Orange, T-Mobile, Heyah czy WRodzinie. Pomarańczowa sieć zaprezentowała ponownie akcję marketingową wspólnie z aplikacją mPotwór.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W największym skrócie można powiedzieć, że drugie doładowanie (w grę wchodzą nominały 25 PLN, 40 PLN oraz 50 PLN) wykonane w terminie 14 dni od pierwszego, zostanie nam podwojone. Dzięki temu zyskujemy 50% więcej. Bonus nie przedłuża ważności konta. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie operatora. Podobną promocję przygotowały też sieci T-Mobile oraz Heyah. Tam także drugie doładowanie zostanie nam podwojone do maksymalnej kwoty 150 PLN. W T-Mobile musi to być wartość minimum 25 PLN, zaś Heyah 20 PLN.

Jedyny haczyk polega na płatnym sposobie aktywacji poprzez wysłanie SMSa o treści TAK na numer 80404 w cenie 5 PLN. Na szczęście w ramach rekompensaty otrzymamy dodatkowy bonus w postaci nagrody gwarantowanej 30 minut do wszystkich sieci ważnych 30 dni. Tak naprawdę zatem śmiało można powiedzieć, że poprzednia 5 PLN opłata ją nam finansowała. Na koniec jeszcze WRodzinie przygotował promocję 50% więcej na Święta. Klient dokonujący zakupu doładowania w sklepach Żabka lub Freshmarket otrzyma bonus bezpośrednio na konto główne w terminie 2 dni.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “Świąteczne bonusy do doładowań w Orange, T-Mobile, Heyah i WRodzinie”

 1. Remek Odpowiedz

  Podwójne doładowanie to w frii/heyah świetna sprawa aktualnie mają chyba najlepsze pakiety w ofercie, a koszt internetu można przy podwojeniu zbić do poniżej 20zł za 6GB :)))

 2. Banderas Odpowiedz

  @MAT-PIOTR, no daje, ale jeden dzień.. w Heyah i T-M bonus trwa kilka dni, a gdy wypłata 10-ego to sobie Playa „na zaś” nie załadujesz, a u konkurencji doładowania są do 15 grudnia.

  • Kamil

   Masz rację. Jak promocja jest ważna jeden dzień to nawet nie warto sobie palców tuszem brudzić 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt