FlirtMi, mobilne randki z funkcją geolokalizacji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 4,00 na 6)
Loading...

FlirtMi to aplikacja społecznościowa, która pozwala flirtować nam z osobami znajdującymi się w bliskim otoczeniu. Podobną zasadę działania wykorzystywał także produkt o nazwie Belysio, który niestety nie jest już dalej rozwijany przez producenta. Program możemy pobrać bezpłatnie, niestety występuje w nim później (przez pierwsze kilka dni mamy dostępny darmowy okres próbny) abonament. Jego koszt to suma 2,46 PLN za 2 tygodniowy okres korzystania z produktu. Sama aplikacja oferuje zaś nam naprawdę wiele rozbudowanych funkcji.

Pierwsza z nich to tzw. rosyjska ruletka, dzięki której możemy prowadzić czat z losowo wybranymi osobami. Kolejna to lodołamacz i jej zadaniem jest podpowiadanie gotowych, zabawnych odpowiedzi do czata. Musimy także pochwalić aplikację FlirtMe za jakość wykonania. Interfejs programu naprawdę stoi na wysokim poziomie. Dzięki temu osoba pierwszy raz z niego korzystająca nie powinna mieć większych problemów ze sprawnym poruszaniem się po menu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Konwersacje w formie czatu można prowadzić z wieloma osobami naraz zupełnie tak samo jak w mobilnym Gadu-Gadu. Sam pomysł jest niezły, pozostaje tylko mieć nadzieję, że użytkownicy aplikacji nie będą przypominali tych z owianej już złą sławą kontrowersyjnej witryny www.chatroulette.com. Ona jednak oferowała nam również funkcję prowadzenia wideorozmowy z losowo wybraną osobą.

Więcej szczegółów na temat aplikacji FlirtMi znajdziemy na oficjalnej stronie www.flirtmi.pl. Jako ciekawostkę możemy jeszcze dodać, że aplikacja FlirtMi już wkrótce ma się pojawić w sklepie Nokia Ovi Store. Już wcześniej są w nim dostępne nasze krajowe produkty. Dobrym przykładem niech będzie tutaj oficjalna aplikacja NK dla telefonów komórkowych.

(fot. FlirtMi/My mobile studio)

Dostępność:

Platforma Java J2ME Android Symbian iPhone Windows Mobile/Phone BlackBerry
Aplikacja:
FlirtMi

Instalacja:

  1. Wpisz w przeglądarce telefonu: m.flirtmi.pl
  2. Wybierz aplikację na swój model telefonu (jeżeli go nie ma spróbuj pobrać model najbardziej podobny)
  3. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie
  4. Gotowe

Przygotowane przez

jest autorem 9679 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “FlirtMi, mobilne randki z funkcją geolokalizacji”

  1. tomek Odpowiedz

    poszukuję Dziewczyny do zwiozku na całe rzycie od lat 18 do lat28 to jest numer telefonu 783 740 548 proszę o kontakt telefoniczny

  2. tomek Odpowiedz

    poszukuję Dziewczyny do zwiozku na całe rzycie od lat18 do lat28 to jest numer telefonu 783 740 548 proszę o kontakt telefoniczny

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt