Darmowy program TV w komórce na 2 tygodnie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (4 liczba głosów, wasza ocena: 5,75 na 6)
Loading...

O tym, że darmowy portal wap.plus.pl kryje wiele ciekawych funkcjonalności wspominaliśmy już w artykule dotyczącym darmowego testowania trójwymiarowych gier Java 3D. Tym razem, przedstawimy kolejną bardzo praktyczną możliwość w nim dostępną. Jest to program telewizyjny, do którego odnośnik znajduje się w dolnej części portalu wap Plusa.

Poza samą ramówką znajdziemy w nim także opisy wybranych audycji. Co ważne program przedstawia jej opis z okresem 2 tygodnie na przód. Oznacza to, że dowiemy się co wydarzy się w odległym odcinku naszego ulubionego serialu. Niestety program telewizyjny Plusa w komórce ma też swoje wady.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Największą z nich jest stosunkowo dziwna lista programów. Choć ich lista wcale nie jest tak mała to nie znajdziemy w niej np: National Geographic Channel. O dziwo zaś jest dostępny NatGeo Wild oraz NGC HD. Z pewnością osobą wybierająca kanały się nie popisała. Oczywiście takich braków możemy jeszcze kilka wymieniać.

Sam pomysł jest naszym zdaniem naprawdę udany. Dzięki niemu nie musimy już kupować tradycyjnego papierowego programu, w dodatku mamy opisy ramówki nawet na okres odległych 14 dni. Wystarczy zaledwie telefon z dostępem do internetu. Wyjątkiem są tutaj jedynie posiadacze nowoczesnej telewizji cyfrowej z wbudowanymi programami EPG (Electronic Program Guide).

(fot. Plus/Iconfinder/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt