Świetne aplikacje mobilne UEFA

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Organizacja piłkarska UEFA oprócz nowych stron www przygotowała także specjalne aplikacje, które dedykowane są urządzeniom mobilnym. Oczywiście mowa tutaj o telefonach komórkowych, które dzisiaj mamy ze sobą praktycznie wszędzie. Dzięki przygotowanym programom będziemy mogli być na bieżąco z piłkarskim światem.

Produkt jest oczywiście darmowy i możliwy do pobrania ze stron UEFY, które także posiadają polską wersję językową. Co ciekawe do wyboru mamy dwa rozwiązania. Pierwsze z nich to bardzo obszerna aplikacja UEFA.com Mobile Match Tracker, zaś druga POLSAT Poland Match Tracker. Skupia się ona wyłącznie na rozgrywkach Ligi Europy oraz płatnej możliwości oglądania meczów. Ta ostatnia pobierana jest w nieco inny sposób, który wymaga wysłania sobie specjalnego linka w wiadomości SMS.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Całość jest wykonana niezwykle profesjonalnie, przechodząc między kolejnymi sekcjami produktu występują efektowne przejścia i animacje, które znamy chociażby z mobilnej Opery Mini. Pierwszy program w całości jest w języku polskim, czego niestety nie możemy powiedzieć o drugim. Jednak jego obsługa i tak jest bardzo prosta. Z pewnością nie sprawi ona kłopotu nawet osobom słabo znającym język angielski.

UEFA.com Mobile Match Tracker zawiera szereg informacji dotyczących różnorodnych rozgrywek np: Liga Mistrzów, Liga Europejska, UEFA Euro 2012, Under 21, Liga Mistrzów UEFA Kobiet, a także tabele, rezultaty spotkań, newsy, ekskluzywne galerie zdjęć, materiały wideo (płatne). Jednym słowem wszystko zostało zamknięte w jednym wygodnym miejscu dla użytkownika. Aplikacja UEFY zajmuje niemal 2x więcej w pamięci naszego telefonu niż wersja służąca do transmisji telewizyjnej oraz śledzeniu głównie wydarzeń Ligi Europejskiej.

W dobie ostatnich sukcesów polskiego klubu piłkarskiego Lecha Poznań (w Lidze Europy) zarówno pierwszy jak i drugi produkt jest wręcz obowiązkową pozycją dla wszystkich fanów tego najpopularniejszego sportu w kraju. Choć ten drugi skupia się na rozgrywkach, w których to właśnie występuje poznański zespół. My mobile poleca.

(fot. UEFA/My mobile studio)

Dostępność:

Platforma Java J2ME Android Symbian iPhone Windows Mobile/Phone BlackBerry
Aplikacja:
UEFA app

Instalacja UEFA.com Mobile Match Tracker:

 1. Wpisz w przeglądarce telefonu: mobile.uefa.com
 2. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie
 3. Gotowe

Instalacja niestandardowa Polsat Match Tracker (przy pomocy PC oraz kabla /Bluetooth /IrDA):

 1. Wpisz w przeglądarce komputera PC poniższy adres lub kliknij na link: http://cd.matchtr.com/cd_2136814527.html
 2. Wprowadź swój numer telefonu w formularz zgłoszeniowy, a następnie czekaj na SMS z linkiem umożliwiającym pobranie programu
 3. Pobierz aplikację
 4. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie
 5. Gotowe

Wskazówki:

 1. Wszelkie szczegóły dotyczące tych dwóch aplikacji znajdziemy na stronie http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/mobile/index.html
 2. Będziemy mogli tam znaleźć opis producenta oraz wiele innych szczegółowych, pomocnych informacji
 3. Gotowe

Przygotowane przez

jest autorem 9679 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt