Mobilny Internet bez limitu już wkrótce w iPlusie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Najprawdopodobniej już w czwartek 16 września bieżącego roku powinniśmy spodziewać się prawdziwej rewolucji w dziedzinie mobilnego dostępu do internetu bez jakichkolwiek limitów. Rewolucja ta będzie charakteryzować się dużymi prędkościami nawet po przekroczeniu podstawowego limitu.

Do tej pory operatorzy stosowali lejki transferu, które miały niewiele wspólnego z wygodnym surfowaniem po sieci na ekranie komputera o wielkościach rzędu 16 Kb/s – 32 Kb/s. Teraz iPlus wprowadza rewolucję. W najgorszym wariancie spowolnienie będzie wynosiło aż 2 Mb/s. Trzeba przyznać, że jest to bardzo komfortowa wartość, która pozwoli nam wygodnie surfować po sieci naprawdę bez ograniczeń.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Jako ciekawostkę dodamy jeszcze, że Play mobile ma maksymalną prędkość rzędu 1 Mb/s w wielu swoich ofertach. To oznacza, że jest on dwukrotnie wolniejszy od lejka transferu stosowanego w iPlus. Wadą jest tutaj konieczność podpisywania umowy, co oznacza pewien przymus płacenia. Kolejną są wysokie ceny połączeń, SMS i MMS, ponieważ usługa jest nastawiona głównie na mobilny Internet.

Poniżej przedstawiamy warianty stosowanego lejka oraz podstawowe pakiety w iPlus prywatnie. 70 PLN – 3 GB (limit transferu po przekroczeniu pakietu to 2 Mb/s), 90 PLN – 4 GB (później lejek 4 Mb/s), 105 PLN – 7 GB (później lejek 6 Mb/s), 180 PLN – 20 GB (później lejek 10 Mb/s), 250 PLN – 37 GB (później lejek 20 Mb/s). Oczywiście musimy pamiętać, że w ramach podstawowego pakietu możemy cieszyć się naprawdę wysokimi transferami sięgającymi nawet 21 Mb/s w technologii HSPA+. Już teraz 11 miast Polski jest w zasięgu Plusa i korzysta z tego nowoczesnego standardu.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że podobne i tak komfortowe oferty zaczną pojawiać się w rozwiązaniach na kartę typu pre-paid. Gdyby klienci otrzymali chociaż lejek w standardzie EDGE moglibyśmy już mówić o kolejnej rewolucji na arcyciekawym ostatnio rynku GSM.

(fot. Opera Mini/iPlus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt