Mobilne Gadu-Gadu wprowadza Email

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Komunikator mobilny Gadu-Gadu coraz bardziej stara się upodobnić się do swojej komputerowej wersji. Teraz aplikacja została wzbogacona o nową możliwość. Jest nią opcja wysyłania wiadomości Email bezpośrednio z poziomu aplikacji. Nie musimy już nawet wchodzić na specjalne dedykowane strony wap.

Trzeba przyznać, że jest to naprawdę dobre posunięcie ze strony GG Network. Z pewnością kolejną pozytywną decyzją byłoby udostępnienie komunikatora za darmo bez uciążliwego abonamentu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Reklamy mobilne wap wyświetlane w podobny sposób jak ma to miejsce w komputerze z pewnością byłyby lepszym rozwiązaniem dla wielu użytkowników niż uciążliwe dodatkowe opłaty. Choć i te można dalej zostawić w zamian za brak wyświetlania jakichkolwiek reklam.

Nie da się również ukryć, że sieć GaduAIR coraz bardziej promuje jedyną oficjalną mobilną aplikację komunikatora Gadu-Gadu. Wprowadzenie wiadomości Email będzie już drugim udogodnieniem dla klientów tej sieci, po wcześniejszym braku abonamentu.

(fot. Gadu-Gadu)

Dostępność:

Platforma Java J2ME Android Symbian iPhone Windows Mobile/Phone BlackBerry
Aplikacja:
Gadu-Gadu

Instalacja:

 1. Wpisz w przeglądarce telefonu: www.m.gadu-gadu.pl
 2. Model telefonu zostanie automatycznie rozpoznany, a tym samym wersją aplikacji będzie optymalna
 3. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie
 4. Gotowe

Przygotowane przez

jest autorem 9679 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

5 komentarzy do “Mobilne Gadu-Gadu wprowadza Email”

 1. Derick Odpowiedz

  Wygodne w telefonach bez multitaskingu. Jednak słuchawki takie jak ja mam np. nokia 6300 są dziś beznadziejne. Brak minimalizacji (malutka ilość pamięci, co zmusza do pracy na jednej aplikacji). zmusza do siedzenia albo na gadulcu, albo w przeglądarce, dlatego ich dni, dla internautów z fona, są policzone.

 2. Kamil Odpowiedz

  To tylko potwierdza fakt, że dobre oprogramowanie telefonu to podstawa i jest tak samo ważne jak fizyczna słuchawka. Swoją drogą to wstyd żeby taka elegancka Nokia 2600 nie miała multitaskingu, już nawet Sony Ericsson K510 posiadał tę bardzo przydatną opcję 😉

  Bardzo często na moim W660 mam włączoną Operę Mini/MobiDesk (darmowy klient mobilnego GG) i ciężko jest mi się odzwyczaić od wyłączenia chociażby jednej z nich. Podczas mobilnego surfowania po sieci nie omija mnie żadna wiadomość w komunikatorze, bo nawet sygnał nadchodzącej wiadomości „przenika” do zmaksymalizowanej Opery. Za to właśnie lubię Sony Ericsson.

  Mam nadzieję, że Android OS jest co najmniej tak samo dopracowany jak autorskie menu Sony Ericsson.

 3. Derick Odpowiedz

  Heh, widocznie ta słuchawka nie była projektowana do internetu a i nawigowanie krzyżakiem, który ma bardzo wąski jest okropne! Czesto klikamy nie to co chcemy (przyciski za blisko a waziutkie ramki krzyżaka „piją” w poduszke palca). Nadaje się tylko do dzwonienia, odbioru mail i jest pancerny. Stanowczo odradzam tego fona do netu. 🙂 Mam go już długo, choć net krótko i czas na zmiany. 🙂

 4. Derick Odpowiedz

  No i tak powinno być… Jak patrze na cenniki operatorów, gdzie jeszcze trafia się moj model i pochodne- za który chcą nawet ponad 5 stówek to mnie pusty śmiech ogarnia. Ten model był sensowny 4 lata temu kiedy wchodził na rynek a nie dziś. Podobno Android w wersji 2.2 jest dopracowany i super szybki. Ciekawe czy S&E dało możliwość w Xperii mini x10 upgradu? Bo natywnie ma kiepski 1.6

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt