GaduAIR wyrasta na lidera sieci MVNO i nie tylko

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdy dokładniej przyjrzymy się operatorom wirtualnym to tak naprawdę liczą się na nim dwie sieci. Są to oczywiście GaduAIR i mBank mobile. Choć ostatnio można odnieść wrażenie, że liderem jest ten pierwszy kandydat. Na tle konkurencji wyróżnia go kilka ciekawych promocji. Być może dzięki nim wiele osób przekona się do GaduAIR kosztem niesłychanie mocno popularnej ostatnio Play mobile.

My skupimy się na trzech z nich. Po pierwsze w GaduAIR mamy darmowy dostęp do oficjalnego komunikatora mobilnego Gadu-Gadu. Normalnie obowiązuje abonament za korzystanie z usługi (dla pozostałych sieci komórkowych).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Drugą kwestią są niskie ceny połączeń bez zbędnych pakietów kupowanych hurtowo. Cena 29 gorszy za minutę połączenia na sieci komórkowe i stacjonarne naprawdę nie jest wygórowaną stawką podstawową.

Trzecią mocną stroną jest Internet. Pakiety są naliczane z dokładnością do 1 kilobajta co ma kolosalne znaczenie w prędkości ich zużywania. Dodatkowo przy każdym doładowaniu konta klient otrzymuje kolejne MB-ty danych do wykorzystania w mobilnym internecie. Dla przykładu popularne doładowanie kwotą 50 PLN daje nam aż 200 MB pakiet danych.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt