MixPlus oferuje nawet 40 GB za darmo

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Najwięcej dający MixPlus to bardzo ciekawa promocja dająca użytkownikom naprawdę spore pakiety darmowego mobilnego Internetu w telefonie. W najlepszym wariancie klienci mogą otrzymać aż 40 GB danych, które pomogą nam  w miarę swobodnie surfować po sieci. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby wykorzystać nasz telefon jako modem. Pewną wadą jest tutaj wysokość zobowiązania doładowania telefonu.

Suma 100 PLN jest stosunkowo wysoka i z pewnością niewiele osób sobie na nią pozwoli. Jednak skoro dużo rozmawiamy i już tyle wydajemy, taki gratis z pewnością będzie miłym dodatkiem. Będziemy otrzymywać przez 10 miesięcy pakiety o wielkości 4 GB. W sumie faktycznie daje to nam wspominane wcześniej 40 GB (10 x 4 GB).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Po zakończeniu promocji będziemy musieli także pamiętać o wyłączeniu pakietów. W przeciwnym razie automatycznie będą nam zabierane środki z konta, które do małych nie należą. Mogą to być kwoty rzędu nawet  50 PLN. To właśnie dlatego tak ważne jest czytanie wszelkich regulaminów wszelkich dostępnych promocji. Więcej informacji o ofercie znajdziemy na podstronie strony oficjalnej MixPlus. Materiały wideo możemy zobaczyć także na Blogu+ prowadzonym przez spółkę Polkomtel.

(fot. Plus)

Przygotowane przez

jest autorem 11062 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “MixPlus oferuje nawet 40 GB za darmo”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt