Ciekawe porady telekomunikacyjne na Blog+TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Na darmowych podstronach wap.plus.pl znajduje się wiele ciekawych informacji oraz funkcjonalności. Tym razem przedstawimy kolejną pozytywną rzecz, jaką spotkaliśmy podczas przeglądania tego coraz bardziej popularnego serwisu mobilnego wśród klientów Polkomtela.

Są nią materiały wideo pełniące rolę poradnika prezentującego najnowsze promocje oraz udogodnienia klientom sieci Plus. Aby z nich skorzystać otwieramy stronę portalu wap.plus.pl, a następnie klikamy na link Oferty znajdujący na samym dole witryny (popularna stopka). Potem już tylko klikamy na Blog+TV.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety są one płatne, ich cena wynosi 0,61 PLN. Warto podkreślić, że w tym przypadku materiały są naprawdę warte swojej ceny. Cechuje je wysoka jakość prezentacji (niczym magazyny telewizyjne o technologii/gadżetach). Dodatkowo nie płacimy już kolejnych kwot z uwagi na transfer zużytych danych. Do płynnego działania filmów wymaga jest oczywiście obecność standardu 3G w telefonie.

Co ciekawe filmy wideo-poradnikowe zajmują średnio kilka minut. Dzięki temu nie będziemy mieli wrażenia szybkiego wydania pieniędzy. Podczas naszego testu klip trwał około 10 minut, tak więc intensywnie telefon korzystał ze streamingu 3G. Ta intensywność była tak duża, że aż urządzenie dosyć mocno zrobiło się gorące. Zwykłe przeglądanie Internetu w jakości 3G nie skutkuje aż tak negatywnym działaniem telefonu.

Prezentowane materiały także możemy oglądać na oficjalnym kanale Blog+TV w serwisie lookr.tv. Dostępne są one także na stronach Plusa. Blog+TV to naszym zdaniem znakomita platforma, która pełni ważną rolę edukacji klientów w dziedzinie telekomunikacji. My mobile poleca.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt