Darmowe 40 GB dla każdego dzięki aplikacji Dbam o Bliskich

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Klienci sieci komórkowych Orange, T-Mobile, Play i Plus mogą skorzystać z aplikacji Dbam o Bliskich, a przy okazji zgarnąć darmowe 40 GB internetu miesięcznie (maksymalnie 10 GB tygodniowo) za aktywne korzystanie. Zadaniem tytułu jest bezpieczne informowanie pozostałych użytkowników grupy o dajmy na to powrocie seniora z zakupów czy też obecności pociech w domu lub szkole.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co prawda zagrożenie pandemii koronawirusa spada, aczkolwiek każde rozwiązanie zmniejszające ryzyko zakażenia powinno być chwalone. Oczywiście aplikacja Dbam o Bliskich jest dostępna za darmo na Androida w sklepie Google Play www.play.google.com/store/apps/details?id=pl.locon.gjd_zwd oraz na iOS pod nazwą Gdzie Jest Bliski w App Store www.apps.apple.com/pl/app/gdzie-jest-bliski/id=pl.

Do jej poprawnego uruchomienia w przypadku zielonego robota będzie wymagana wersja 4.1 Jelly Bean, natomiast nadgryzionego jabłka iOS 10.3 przez co całkiem duża liczba nawet starszych inteligentnych telefonów komórkowych ma dostęp do usługi. Jest to niezwykle ważny szczegół, ponieważ użytkownicy w nieco starszym wieku wcale nie posiadają najnowocześniejszych i jednocześnie najświeższych modeli smartfonów.

(fot. Dbam o Bliskich/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11069 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Darmowe 40 GB dla każdego dzięki aplikacji Dbam o Bliskich”

  1. Derick Odpowiedz

    Czyli spolka opow i Google za koraliki w postaci GB podsuwaja aplikacje szpiegowska, aby sledzic kazdy nasz ruch i dzialanie. Tylko malpy w ludzkiej powloce, lemingi i rogacizna da sie skusic, bo na pewno nie ja. 😀

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt