Kłopotliwe Orange Menu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wiele dużych telkomów na siłę chce uszczęśliwiać swoich klientów. W tym celu dochodzi do negatywnych sytuacji, w wyniku czego oryginalne menu telefonów jest znacząco modyfikowane i zmieniane. Dobrym przykładem takiej sieci jest Orange. Pokaźna liczba słuchawek ma interfejs zupełnie inny niż ma to miejsce w fabrycznym telefonie.

To co z zamierzenia miało być dobre (ułatwiać korzystanie z usług dedykowanych dla danej, konkretnej sieci np: Orange World), nie koniecznie podoba się już klientom sieci. Bardzo często  nie jest dostępne także wiele funkcji, które ograniczają w pewien sposób możliwości słuchawki. Nie trudno sobie wyobrazić irytację użytkownika posiadającego liczne braki w swoim drogim modelu w stosunku do tego samego, ale już dostępnego w ofercie np: wolnej słuchawki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Inni operatorzy także stosują drobną modyfikację menu słuchawki. Jednak nie jest ona aż w tak dużym stopniu zaawansowana jak ma to miejsce u żółtego operatora. Dobrym przykładem jest Plus oraz Play. Tam możemy spotkać, co najwyżej z kilkoma nowymi tapetami i odrobinę zmienionym symbolem globusa oznaczającego połączenie z Internetem. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że w przyszłości to właśnie klienci  będą decydowali o wyborze kustomizowanego, bądź też nie menu swojego nowego telefonu komórkowego.

(fot. Orange)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt