Targeo, multimedialna mapa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

249targeoTargeo to aplikacja multimedialna przedstawiająca nie tylko mapy interesujących nas obszarów geograficznych, ale głównie miejsc, które potencjalnie mogą nas użytkowników interesować. Mogą to być lokalizacje takich punktów jak: bankomaty, apteki, restauracje, hotele czy sklepy. Główna zaletą aplikacji jest właśnie przeglądanie bardzo szczegółowych map całej Polski. Zawierać mogą one nawet obrysy poszczególnych budynków, a także wyszukiwanie interesujących nas obiektów (kina, restauracje). Jak podaje producent w bazie znajduje się już ponad 100 tysięcy punktów takich właśnie lokalizacji i dzięki nim dosłownie każda okolica wydawać się będzie nam znajoma. Oczywiście konkurować mu z Google Maps w wersji mobilnej będzie niezwykle ciężko, ale zawsze będzie to jakaś alternatywa, dla fenomenalnej aplikacji ze słynnej już doliny krzemowej. Oczywiście Targeo jest rozwiązaniem darmowym, musimy jednak pamiętać o kosztach połączenia z mobilnym Internetem. Te zaś można znacząco obniżyć korzystając z ekonomicznych pakietów, praktycznie dostępnych już u każdego operatora.

(fot. Targeo)

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Dostępność:

Platforma Java J2ME Android Symbian iPhone Windows Mobile/Phone BlackBerry
Aplikacja:
Targeo

Instalacja:

  1. Wpisz w przeglądarce telefonu: targeo.mobi
  2. Model telefonu zostanie automatycznie rozpoznany, a tym samym wersją aplikacji będzie optymalna
  3. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie
  4. Gotowe
Tagi: ,

Przygotowane przez

jest autorem 12976 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Targeo, multimedialna mapa”

  1. M@teusz Odpowiedz

    Posiadam tą aplikację i działa całkiem przyzwoicie. Denerwuje tylko ładowanie się mapy gdy się próbuje ją przesunąć, no ale to jest nieuni knione. Targeo używam jednak bardzo rzadko bo posiadam inną świetną aplikację, która myślę że powinna się ukazać w tym serwisie, a mianowicie iMapa. Program jest płatny. Kiedyś kosztował 10,98 zł. a teraz jeśli się nie mylę 2,44 zł. Przewagę ma taką że nie wymaga połączenia z internetem bo pracuje offline. Ot tak jakbyśmy mieli mapę papierową w telefonie. Połączenia z internetem wymaga tylko w wypadku wyznaczenia trasy z punktu A do punktu B, ale jest to tylko jednorazowe i są to groszowe sprawy. Naprawdę osobom odpowiedzialnym za ten serwis polecam przetestowanie iMapy bo nie tylko oferuje to co wymieniłem.

  2. Kamil Odpowiedz

    Chciałem nawet bliżej przyjrzeć się aplikacji Java iMapa, czy nawet ją przetestować, ale niestety oficjalna polska strona imapa.pl nie działa 🙁

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt