Ruszaj pomagać z Samsung Hope Relay

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

W telewizji możemy ostatnio oglądać zmasowaną akcję marketingową aplikacji o nazwie Samsung Hope Relay. Dzięki niej każdy przebyty kilometr będzie skutkował przeznaczeniem 1 złotówki na SOS Wioski Dziecięce. Może zatem warto porzucić choć na chwilę korzystanie z Endomondo. Z drugiej jednak strony możemy używać ich obu jednocześnie na zasadzie multitaskingu (wielozadaniowości). Będzie to niestety zabójcze dla naszej baterii.

Co najważniejsze nie ma tutaj rozgraniczenia w sposobie naliczania dystansu dla różnych dyscyplin. Przebyty 1 km pieszo, na rolkach jak i na rowerze jest tak samo liczony oraz ważny. W tej ostatniej opcji normalnym tempem (około 20 km/h) możemy w czasie 30 minut bez aż tak znowu dużego wysiłku fizycznego przeznaczyć 10 PLN (z uwagi na przebyte 10 km) na cele dobroczynne, charytatywne. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Niestety limit dzienny to 1 km (choć czasami i on się zwiększa), czyli 1 PLN. Mimo tego jest to już kolejny bardzo pozytywny przykład akcji Corporate Social Responsibility, czyli CSR po Play (współpraca z WOŚP) występujący w telekomunikacji. Kto jak kto, ale Samsung notujący najlepsze wyniki w historii nie powinien mieć jakichkolwiek problemów z przekazywaniem znacznych środków na szczytne cele z jednoczesnym budowaniem pozytywnego wizerunku marketingowego. Wiele znanych twarzy promuje akcję od Davida Beckhama po naszego hokeistę Mariusza Czerkawskiego. Więcej szczegółów znajdziemy na ten temat na witrynie Samsunga poświęconej XXX Letnim Igrzyskom Olimpijskim w Londynie (te startują 27 lipca i trwają do 12 sierpnia bieżącego roku podobnie jak akcja Samsung Hole Relay).

(fot. Samsung/My mobile studio)

SAMSUNG HOPE RELAY

Dostępność:

Platforma Android Java Symbian iPhone Windows Phone BlackBerry
Aplikacja:
Samsung Hope Relay

Instalacja:

 1. Wejdź w telefonie do Google Play (ikona białej torby na zakupy)
 2. Wyszukaj produkt Samsung Hope Relay
 3. Model telefonu zostanie automatycznie rozpoznany, a tym samym wersją aplikacji będzie optymalna
 4. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie
 5. Gotowe

Instalacja niestandardowa (przy pomocy Wi-Fi lub sieci komórkowej operatora):

 1. Wpisz w przeglądarce komputera PC poniższy adres lub kliknij na link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.torch&hl=pl
 2. Włącz Wi-Fi w telefonie
 3. Pobierz aplikację (wymagane wcześniejsze zalogowanie się)
 4. Aplikacja automatycznie zacznie się pobierać na telefon
 5. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie
 6. Gotowe

Przygotowane przez

jest autorem 9679 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

12 komentarzy do “Ruszaj pomagać z Samsung Hope Relay”

 1. Arek Odpowiedz

  nie przekażą 10 zl za 10 km bo jest limit dzienny ustawiony na 1 km = 1 zl troche slabo

 2. Kamil Odpowiedz

  No to klapa, 1 km dziennie to tyle co nic. Kazdy czlowiek chyba tyle robi piechota we wlasnym domu/mieszkaniu 😉

 3. tomek Odpowiedz

  Używam aplikacji, czasami po 4 km aplikacja wskazuje ze wyczerpałem limit, czasami po 6km. Więc nie prawdą jest że limit to 1km.
  Zachęcam do korzystania z aplikacji.

 4. Szabel Odpowiedz

  Zgadzam się z przedmówcą Tomkiem. Nie do końca wiem jak to się dzieje ale aplikacja potrafi czasmi naliczyć dziennie 6 km = 6 zł. Dzisiaj np. przebiegłem 5 km natomiast aplikacja naliczyła 4 km = 4 zł. Nie mniej jednak to zdecydowanie lepiej niż 1 zł dziennie. Pozdrawiam i zachęcam do korzystania z aplikacji.

 5. tomek Odpowiedz

  Dziś rano się trochę rozczarowałem, jak otrzymałem komunikat, że wyczerpalem limit na dziś. Poprzedniego dnia udało mi się zarejestrować w sumie 10km. Dziwne, że następnego dnia mialem blokadę, zobaczymy jak będzie w drodze powrotnej z pracy.

  Jeszcze jedna konkluzja mi się nasunęla….oglądam sobie wyniki dla poszczegolnych zespołów, najwięcej ma zespół „Polska” – ponad 3,5tys zł. Pozostałe zespoły po kilkaset zł. Nie wiem czy aplikacja jest mało popularna, czy jest sporo osób niezakwalifikowanych do zespołów i ogolna suma będzie wieksza. Wydaje mi się, że Samsung więcej zapłacił za jeden spot reklamowy w TV, niż my tu wszyscy wybiegamy…. Mimo wszystko nie demotywuje to mnie 🙂

 6. Przemek Odpowiedz

  Limit dzienny to niby 10 km (chociaż czasami mam mniej), a jacyś kolesie pokazywani w rankingu codziennie mają doliczane 70 km. WTF? Kosmici? Kolesie? Hakierzy?

 7. Ulka Odpowiedz

  Jak to mozliwe ze Krzysztof ma na koncie ponad 800 zl,jesli akcja trwa dopiero 60 dni?
  Maksymalna ilosc zebranych zl nie powinna wynosic 600zl?
  Rowniez jestem ciekawa jak mozna rejestrowac wieksza liczbe km….kilka tel na jednym koncie?jesli kos ma pomysl prosze o info:-)
  Krzysztof!zdrac swa tajemnice;-)

 8. Mate Odpowiedz

  Jeśli to nalicza się za pośrednictwem GPS-a, to teoretycznie można także nabijać kilometry podczas jazdy samochodem?

 9. tomek Odpowiedz

  powyżej 42km/h jest komunikat, że nie można szybciej i kończy się naliczanie kolometrów. Ja czasem włączałem w tramwaju lub autobusie jadącym w korku – działało 🙂

 10. artur Odpowiedz

  Niestety, ale akcja to w dużej mierze ściema reklamowa. Przykłady z mojego doświadczenia. CODZIENNIE rano przechodzę na spacerze w lesie w moim owczarkiem od 4 do 5 km, zależnie od pogody, trasy zweryfikowane za pomocą programu Runtastic i licznika rowerowego Sigma, czas 50-60 minut, bez przystanków – przyznacie, że wszystko się zgadza. Od początku akcji włączyłem HR 9 lub 10 razy, w pozostałe dni zapomniałem. Mniej więcej co drugi raz otrzymałem od HR komunikat, że „pobiegłem za szybko”, czyli ponad 42 km/h i cały zapis skasowany, zero złotówek dla dzieciaków. Dalej – 2 do 5 razy w tygodniu jeżdżę rowerem, trasy od 30 to 70km. Pomijając już fakt limitu dystansu do 10km, to dlaczego na rowerze nie mogę jechać ponad 42km/h, zawsze gdzieś taką prędkość przekraczam na drodze. Udało mi się JEDEN RAZ zapisać na konto całe 10km i 10 zł, w pozostałych przypadkach a to za szybko, a to GPS niby się rozłączył itp. Jak obliczyłem, gdyby nie wszystkie „wywałki” porgramu HR uzbierałbym do dziś kwotę rzędu 150 zł – a jest na koncie 31 zł. Ściema więc czy nie ? Moim zdaniem niestety tak. W reklamie nie ma nic o 10km dziennie, nic o limicie 42km/h. Poza tym, jeżeli już nawet np. na 6.kilometrze przekroczyłem prędkość, to dlaczego HR zabiera dzieciom wszystko ? Przecież 6km było poniżej limiktu i 6zł powinno iść na konto ? I na koniec informacja. Na tych samych trasach równolegle działający program Runtastic działał bez zarzutu, żadnych przerw, zatrzytmywania się, utraty sygnału GPS. Mój telefon to Samsung Galaxy SIIPro, czyli tu też bezkonfliktowo. Pozdrawiam speców od reklamy Samsunga. Zaoszczędziliście sporo kasy !

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt