Pizza Portal

Darmowy Internet przez rok w Play dzięki mBank

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...Loading...

Play wspólnie z mBankiem przygotowały bardzo ciekawą akcję marketingową. Dzięki niej możliwe stanie się korzystanie z mobilnego internetu Play Online, nawet cały rok za darmo. Trzeba tylko być aktywnym i co ważne nowym klientem mBanku (czyli mieć transakcje miesięczne na minimalnym poziomie 100 PLN oraz w późniejszym okresie wpływy o wartości co najmniej 1000 PLN miesięcznie).

Starzy użytkownicy mBanku będą mogli liczyć jedynie na 4x pierwsze miesiące bezpłatnego internetu. Miesięczny limit transferu danych w obu przypadkach to 3 GB danych. Na pocieszenie trzeba dodać, że zyskują oni możliwość kupna atrakcyjnych tabletów marki Samsung i Apple.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

MBank oferuje eKonto niejako w pakiecie z produktem Play Online. Ta kombinacja ma na celu jeszcze większą popularyzację mobilnego dostępu do sieci web w celu korzystania z bankowści online tego banku, niezależnie od miejsca w jakim się aktualnie znajdujemy.

Zyskuje także sieć P4, która dodatkowo oferuje możliwość sprzedawania produktów (tablety Samsung Galaxy Tab 10.1, Apple iPad 2, modemy do notebooka) w ramach ofert kontraktowych. Te nie są małe, bo oznaczają regularny wydatek 99 PLN (w przypadku iPada 2) przez 3 i pół roku. W sumie koszt urośnie więc do 4.158 PLN, podczas gdy same tablety mają wartość o prawe dwa tysiące złotych mniejszą (około 2,5 tysiąca PLN). Co ciekawe, promocja darmowego internetu ich już nie obowiązuje. 

Sprytni marketingowcy i tak wyjdą tutaj na swoje. W sumie za nadwyżkę, bliską 2.000 PLN otrzymujemy 210 GB do wykorzystania przez 3,5 roku (5 GB x 42 miesiące). Oczywiście trzeba pamiętać, że za tą promocją kryje się tak naprawdę biznes dla telkoma i samego banku. Tak było wcześniej, jest i teraz (zapewne w przyszłości też tak będzie). W ich ramach klient nie ma nawet kilku miesięcy abonamentu za przysłowiowe 0 PLN (zero złotych). Więcej szczegółów na temat oferty Play i mBank możemy znaleźć na stronie www.mbank.pl/telefonia/internet/modemy oraz na blogu rzecznika P4.

(fot. MBank/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 6878 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj


× osiem = 48

  My mobile © 2008-2015. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści i grafik bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt