Aż chciałoby się powiedzieć hiperinflacja. Sieć komórkowa Plus na kartę bowiem znacznie podwyższa jednostkowe ceny usług telekomunikacyjnych. Tylko tak należy rozumieć nową stawkę aż 0,39 PLN za minutę rozmowy (z poziomu 0,35 PLN) czy wiadomości SMS
Czytaj dalej