Gemini 2.0 zadebiutował [My mobile TV]
|
|
- niedziela, Grudzień 29, 2024, 6:27
- News
- Dodaj komentarz
Mówi się, że sztuczna inteligencja ma być wielką rewolucją przemysłową na wzór tej chociażby z elektryczności. Z pewnością wielu z nas ma już zainstalowaną aplikację o nazwie Gemini. To właśnie ona ma zastąpić lada moment asystenta głosowego Google. Ten ostatni, nie ma co się oszukiwać niespecjalnie się sprawdził. Tymczasem na rynku pojawiło się Gemini 2.0 (zwane również jako Flash).
Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
  |
|
W zasadzie zyskała trzy nowe funkcje. Pierwsza to Deep Research i jak można się domyślać odpowiada za głębokie czy złożone zapytania użytkownika. Dzięki temu otrzymamy kompleksowe raporty oraz zaawansowane badania na nurtujące kwestie. Druga, generowanie multimodalne zwraca tekst, obraz lub dźwięk w zależności od potrzeb. W efekcie otrzymujemy zupełnie nowe zastosowanie kreatywne i edukacyjne.
Trzecia, obsługa długiego teksu to krok w stronę jeszcze lepszej kontekstowości. Gemini 2.0 Flash zdecydowanie korzystniej rozumie złożone instrukcje czy sam kontekst rozmowy. Przez to rzecz jasna jest bardziej precyzyjny w odpowiedziach. Więcej dokładniejszych szczegółów na temat Gemini 2.0 Flash znajdziemy jak zawsze na podstronie dla deweloperów www.ai.google.dev/gemini-api/docs/models/gemini-v2?hl=pl.
(fot. Google/My mobile)
–
MATERIAŁ PROMOCYJNY GEMINI 2.0 (FLASH)
–
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
Skomentuj