Mobilna FIFA, FC Mobile 24 nareszcie będzie grywalna [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mobilna FIFA była delikatnie mówiąc bardzo słaba. Na szczęście idą pozytywne zmiany w tej materii. Następna część, mianowicie EA Sports FC Mobile 24 będzie zawierała zdecydowanie lepszy model grywalności. Ma on już przypominać poziomem ten z konsol czy komputerów osobistych klasy PC. Nawet grafika na oficjalnym materiale promocyjnym prezentuje się znakomicie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście można się ratować pełną wersją FIFA 23 w chmurze Xbox Cloud Gaming w ramach usługi Game Pass. Jednak nie każdy chce zużywać podczas zabawy zaraz tumany transmisji danych. Dlatego tak ważne są odpowiedniki natywnie działające w środku urządzenia. Nowoczesne smartfony nie powinny mieć z coraz to wydajniejszymi podzespołami problemów oraz płynnym działaniem wizualnie piękniejszych gier mobilnych.

Może teraz odpowiedniki na inteligentnych telefonach komórkowych nie będą bardziej przypominały części rodem z FIFA 08. Tymczasem zwiastuny FC Mobile 24 przedstawiają wręcz grę w wydaniu konsolowym znakomicie, a nieprzeznaczonym na urządzenia mobilne. Wszystkiego dowiemy się już niedługo, bo za kilka tygodni. Obyśmy nie przeżyli bolesnego rozczarowania. Na całe szczęście najprawdopodobniej tak się nie stanie.

(fot. EA Sports/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GRY EA SPORTS FC MOBILE 24

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “Mobilna FIFA, FC Mobile 24 nareszcie będzie grywalna [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt