PREMIERA: Na dobrą sprawę antywirus nie jest potrzebny

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdyby się tak głębiej zastanowić to obecnie wcale nie jest nam potrzebna żadna aplikacja typu antywirus. Zarówno w komputerze jak i na smartfonie. To już nie jest końcówka szalonych lat 90-tych, gdzie piraciło się gry na potęgę (z tzw. witaminkami w zestawie, czyli wirusami) czy ściągało filmy z sieci P2P typu Kazaa lub eMule (niezwykle popularny osiołek).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dziś już nie bawimy się w takie ryzykowane zachowania natury technologicznej. Wystarczy tylko na laptopie oraz telefonie otwierać zaufane strony internetowe, czyli te najbardziej znane. Zamiast pobierania gier z nieoficjalnych źródeł, trzeba zaś postawić na abonament Xbox Game Pass Ultimate. Zyskamy dostęp do ogromnej ilości tytułów połączonych ponadto z możliwością grania w chmurze nawet na smartfonie i telewizorze.

To naprawdę niesamowita sprawa bawić się zupełnie tak jakby się posiadało dedykowaną konsolę. Z legalnym źródłem filmów z kolei raz na zawsze rozprawiły się platformy streamingowe typu Netflix, HBO Max, Amazon Prime Video, Disney+ czy ostatnia nowość w postaci SkyShowtime. Debiutuje właśnie w jego bibliotece hit w postaci serialu Warszawianka. Wygoda zrobiła swoje. Parę kliknięć na pilocie i już można zacząć seans.

(fot. Avira/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt