PREMIERA: SkyShowtime już pokonał Viaplay [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielki sukces platformy streamingowej SkyShowtime, zdecydowanie najmłodszej na rynku usług typu premium VOD. Jest już ona bowiem popularniejsza od Viaplay, mające pewną renomę wraz z rozpoznawalnością (za sprawą transmisji sportowych, których nie zobaczymy w Canal+ Online). Według tzw. Mediapanelu za kwiecień bieżącego roku są niespodzianki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Kluczową z nich jest większa liczba klientów SkyShowtime wynosząca około 2 miliony względem nadmienionego Viaplay z 1,7 miliona użytkowników na pokładzie. Oczywiście tradycyjnie liderem branży rozrywkowej jest Netflix z kosmicznym wręcz wynikiem 11,9 miliona widzów. Swoją drogą to ciekawe ile z nich odpłynie jak tylko zostaną być pobierane dodatkowe opłaty za kolejne konta, niebędące przecież członkami rodziny.

Niespodziewanie pozycja wicelidera należy do Disney+ (4 miliony), a za nim odpowiednio markowego HBO Max (3,7 miliona), Player (3,1 miliona), TVP VOD (słabe 2,6 miliona jak na publicznego nadawcę), Canal+ Online (2,5 miliona), hitowe Amazon Prime Video (2,3 miliona) czy Polsat Go (1,9 miliona niebędące w zasadzie żadną niespodzianką medialną z uwagi na posiadane najsłabszych treści względem telewizji TVN oraz TVP).

(fot. SkyShowtime/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU BESTIA (SKYSHOWTIME)

Przygotowane przez

jest autorem 13088 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: SkyShowtime już pokonał Viaplay [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Niestety SkyShowtime blokuje dostep do appki bez subskrypcji, przez to nie zrobie jak w Amazon Prime Video listy odtwarzacza plusikiem na przyszlosc przy okazji powrotu do platformy wskutek stosowania systemu naprzemiennego My mobile 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt