Bilet za darmo do Cinema City w aplikacji Nasza Stokrotka

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znakomitą promocję przygotowała sieć sklepów Stokrotka. Otóż dokonując zakupów czterech paczek chipsów marek Lay’s, Cheetos lub Doritos oraz skanując je w aplikacji Naszej Stokrotki otrzymamy darmowy bilet do kina Cinema City. Mamy na to czas do środy, 19 października bieżącego roku. Wcześniej podobną akcję marketingową miał Plus przy okazji doładowań.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Nie jest to zatem nowa rzecz. Największym haczykiem jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach handlowych. Przez co później otrzymywać będziemy powiadomienia za pośrednictwem wiadomości SMS, email lub tych typu push. Jest to niezwykle ważna informacja, ponieważ wielu świadomych użytkowników już w momencie instalacji aplikacji Nasza Stokrotka celowo nie wyraziło jej na tzw. spam.

Teraz będą musieli oni wrócić do ustawień i zaznaczyć odpowiednie pola fajeczkami. Gra jest jednak warta świeczki, bo później można zgodę przecież wycofać. Bezpłatny bilet do Cinema City trzeba wykorzystać do 30 września 2023 roku. Nie musimy się zatem spieszyć. Więcej dokładniejszych szczegółów znajdziemy na podstronie www.stokrotka.pl/oferta/akcje-promocyjne/filmowe-nagrody/zasady-akcji.

(fot. Stokrotka/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Bilet za darmo do Cinema City w aplikacji Nasza Stokrotka”

  1. Kamil Odpowiedz

    Darmowy bilet do Cinema City właśnie wpadł na konto dzięki appce Nasza Stokrotka, fajna sprawa. Sekunde czekalem na SMS z kodem 😉 #pro_marketing

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt