Z MasterCard Mobile bilety do kin Cinema City 50% taniej

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

z-mastercard-mobile-bilety-do-kin-cinema-city-50-taniej

Bardzo ciekawą promocję przygotował jeden ze światowych liderów kart płatniczych, mianowicie MasterCard z popularną siecią kin Cinema City. Dzięki niej będziemy mogli nabywać bilety do kina aż 50% taniej. Tym samym dawne Środy z Orange będą dostępne każdego dnia. Aby skorzystać z akcji marketingowej, trzeba jedynie użyć płatności MasterCard Mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Wystarczy wcześniej zaś pamiętać o podłączeniu aktywnej karty kredytowej, debetowej lub też pre-paid do tego właśnie systemu mobilnego. Więcej szczegółów na ten temat znajdziemy w regulaminie na www.mastercardmobile.pl/promocje/z-mastercard-mobile-bilet-do-kina-50-taniej. Następnie dokonujemy płatności mobilnej za pomocą dedykowanej aplikacji Cinema City. Jest ona dostępna na dwie czołowe platformy. Niestety znowu zabrakło wsparcia dla popularnego w Polsce Windows Phone.

W przypadku Androida aplikacja znajduje się w Google Play na www.play.google.com/store/apps/details?id=com.titanecs.cinemacitypl&hl=%20%20pl, zaś w iOS dostępna jest w App Store na www.itunes.apple.com/pl/app/cinema-city-pl/id735322272?mt=8&ign-mpt=uo%3D4. Promocja jest ważna do końca (31 dnia) maja bieżącego roku. Nie jest to jedyna tak udana akcja marketingowa tej sieci kin w temacie telekomunikacji. Plus także rozdaje kody na darmowe wejściówki właśnie do Cinema City w postaci specjalnych SMSów. Oby za tymi pozytywnymi przykładami poszli też inni.

(fot. MasterCard/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt